Мотанка, вишиванка та речитатив: Каменських випустила кліп про вольову душу українців

21 березня 2023, 12:00

Співачка Настя Каменських випустила новий трек, в якому оспівала сильну і вольову душу українського народу.

У кліпі під назвою "Душа" переплетені важливі елементи української культури, зокрема показано один з головних оберегів – ляльку мотанку.

"Здавна наші пращури вважали, що душа – то є дзеркало у внутрішній світ людини. Це цілий Всесвіт. Зв’язок із нашим минулим та сучасним, який таїться в ДНК нашого народу. Це наймогутніші сили природи, що збиралися воєдино, аби зміцнити нашу віру та любов", - прокоментувала співачка.

 
Пісня і кліп овіяні фольклорними мотивами

"Важливим елементом кліпу став прообраз жінки-берегині, давній оберіг вузликова лялька, яку також називають мотанкою. Вона закарбувала в собі традиції наших предків. Мотанка була сильним захистом душ від усіх бід. Завжди приносила в дім мир та надію у світле майбутнє. Тому мені важливо було принести цю енергію в серця слухачів. Адже зараз кожен українець всередині палко бажає знову відродити мирне життя на своїй землі та возз’єднатися зі своїми близькими", - додала артистка.

 
Кожна деталь занурює в глибини нашого етносу. Від сучасного стилізованого традиційного наряду, барвистих коралів та одного з головних оберегів – ляльки мотанки, яку NK разом з майстринею Яною Дерезою спеціально придумали для кліпу

Нагадаємо, раніше Каменських презентувала танцювальний трек про розлуку. А ще на початку повномасштабного вторгнення Настя заспівала потужну композицію "Я - Україна".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Стоять за спиною українця": Каменських розказала, які речі є незмінними попри війну

"В вас розвивається бажання смерті": Каменських відповіла на злісні коментарі росіян

"Кисень, яким має дихати кожна країна": Бадоєв, Могилевська, Кароль та інші зірки про нашу Незалежність

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів