"Стоять за спиною українця": Каменських розказала, які речі є незмінними попри війну

9 листопада 2022, 12:15

Співачка Настя Каменських, на тлі розмірковувань про свій психологічний стан під час війни, розказала, як змінилися її цінності.

Артистка, закутана в теплий светр, також визначила, які речі досі залишаються незмінними для кожного українця.

"Скажіть друзі, чи є у вас відчуття, що ті дрібнички, які раніше здавалися проблемами глобального масштабу, тепер такі незначні та прості? Сьогодні всі ті складнощі з минулого життя здаються просто черговими незначними викликами, які можна було побороти за лічені хвилини.

Багато що змінилось у нашому житті. Ми стали відчувати по-іншому і проживати багато моментів не так, як раніше. Але те, що залишилось незмінним - це любов та правда. Вони завжди були з нами, а зараз, у тяжкі часи, стоять за спиною кожного українця.
Вони були, є і будуть", - запевнила Настя.


 
"Як єдність і підтримка одне-одного. Як однодумці, з якими ми дивимось в одному напрямку, заради спільної мети. А сьогодні наша мета - це перемога світла над темрявою, правди над брехнею", - додала вона

"Так, кожен день зараз нестабільний в емоційному плані: ми то занурюємося в ейфорію від успіхів наших військових та неймовірних зборів, які українці закривають один за одним, то мучимось від болю в серці, читаючи новини, то закипаємо від злості, спостерігаючи за пропагандою потойбіччя.

Проте я вірю, що ми подолаємо все, адже кожен українець день за днем робить все, щоб досягти нашої спільної мети - перемоги ! Щодня ми доводимо, що свобода, справедливість та правда - у нашій крові. Люблю вас, українці!", - підсумувала Каменських.

 

Нагадаємо, перебуваючи тривалий час за кордоном, Настя поміркувала, що змушує її не відкладати життя на потім.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Ніяк собі не допоможу": Каменських розказала, як війна вплинула на її стан та на стосунки з Потапом

"Ми тепер непереможні!": Каменських, Кароль та інші зірки душевно заспівали про український народ. ВІДЕО


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів