"Максимально відірватися від минулого": Лобода випустила "найвідвертіший" альбом з українськими піснями

24 березня 2023, 10:30

24-го березня співачка Світлана Лобода представила новий альбом "MADE in U", натхненний її переживаннями та особистими емоціями.

До альбому увійшли 14 композицій, більшість з яких ліричні. В піснях, написаних українською, Лобода розказала про нелегку долю нашого народу і його переживання.

"Увесь цей рік я наче знову вчилася жити, любити, слухати музику, шукати в ній те, що найбільш співзвучне мені сьогоднішній. Я хотіла максимально відірватися від минулого та спробувати знайти точку опору в крихкому сьогоденні. Я назвала альбом "MADE in U", щоб ще раз підкреслити, як для кожного з нас важливе коріння, і без нього ми ніколи не зможемо здобути крила", - розказала Світлана.

 
Вперше платівка була записана всього за 6 місяців

До альбому увійшли такі україномовні композиції, як "По-Українськи", "Градус 100", "Мамо" та пісня Миколи Леонтовича "Щедрик".

 
Усі збори від першого місяця прослуховування альбому будуть направлені на покупку будинку сім'ї, яка втратила своє житло в перші дні війни

"Цей альбом для мене особливий. У ньому мій сум, ніжність і любов - ті почуття, які я переживала протягом останнього року. Він народився під впливом великого натхнення і є моїм найбільш відвертим творчим висловленням за всі роки кар'єри. Я сподіваюся, вам сподобається те, що я з такою любов'ю для вас створювала. У цьому альбомі моя душа і серце" – прокоментувала Лобода.

 

Прослухати альбом можна за посиланням.

Нагадаємо, раніше Лобода, яка наразі перебуває в Україні, розказала, як провела ніч тривоги в Києві.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Лобода в Вільнюсі запевнила, що не їздила в окупований Крим, та пригрозила судом

Лобода російською заспівала на тлі сирен про кохання під час війни. ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів