У князя Монако Альбера відповіли на чутки про його розлучення з Шарлін

24 березня 2023, 15:00

Князю Монако Альберу ІІ та його дружині Шарлін укотре приписують розлучення. Відповідна стаття з портретом княгині на обкладинці вийшла у французькому журналі.

Не могло не підживити поголос і те, що 14-го березня, коли князь святкував 65-ліття, він традиційно вийшов на балкон привітатися з підданими, але лише з дітьми, без Шарлін. І в Instagram вона коханого з днем народження не вітала.

У палаці відреагували на чутки, пише The Daily Mail.

"Я хотів би офіційно спростувати зловмисні чутки, поширені французьким журналом Royauté. Будь ласка, не зважайте на цю статтю, яка є цілком голослівною", - заявив речник Альбера.

Сам князь нещодавно підтвердив виданню People, що має намір приїхати з дружиною на травневу коронацію Чарльза ІІІ.

"Я певен, це буде неймовірна церемонія, а ще дуже зворушлива... Ми підтримуємо контакт, відколи Його Величність став королем, але особисто я з ним не розмовляв із похорону королеви", - сказав Альбер.

 
"Спокійно, ніякого розлучення"
фото getty images

Нагадаємо, князя та княгиню "розлучають" уже не вперше. Подейкували навіть, що ще перед весіллям Шарлін тричі намагалася тікати, але її завертали Альберові помічники. Як відомо, дітям подружжя, Жаку та Габріелі 8 років. Також у князя є двоє позашлюбних нащадків, які трону не успaдкують.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Мамині бешкетники: княгиня Монако привітала дітей з 8-річчям кумедними кадрами

Це любов: 8-річні двійнята князя Монако зворушили обіймашками на публіці

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів