"Не шукайте ворогів поміж своїх": Онуфрійчук обурилася, що її цькують за життя за кордоном

30 березня 2023, 09:45

Українська телеведуча Іванна Онуфрійчук наразі живе в Швейцарії і викликає цим негатив у частини аудиторії і журналістів.

У мережі вона пояснила, що має право бути щасливою і закликала ЗМІ не звинувачувати її у зраді, а змінити фокус уваги на більш важливі речі.

""Скільки не роби добра, все одно завжди будеш поганим" — правда це чи ні? Я в силу своєї публічності вже звикла до того, що до мене прикута увага великої кількості людей. Та коли читаю новини про себе по типу: "а от вона за кордоном, а вона на фото усміхнена з чоловіком", які ще й доповнюються якимись вигадками і здогадками, дивуюсь.

Цікаво просто, чи не соромно "журналістам" підписуватись під подібними матеріалами, якими вони піднімають свої охоплення", - написала Онуфрійчук.


 
Новина, яка обурила Іванну, написана у регіональній газеті, яка, до речі, поцупила заголовок ТаблоID .Щоправда, текст новини має зовсім іншу тональність
 
"Так, я живу закордоном. Я і до 24 лютого жила на 2 країни. Так, я усміхаюся, бо маю можливість жити і бути щасливою. А протягом останнього року навчилася цінувати це ще більше. Усміхаюся, бо я живу, працюю над своєю справою, яка допомагає людям, можу бути корисною для своєї країни і допомагати", - пояснила жінка

"Я не стану тут виправдовуватись і казати, щоб хтось акцентував увагу на наші добрі справи, які робляться... Я просто хочу вкотре сказати, не шукайте ворогів поміж своїх. Краще витратьте той час, поки ви напишете чергову жовтушну статтю чи коментар, з користю: поширте важливу інформацію, напишіть матеріал про сильних і незламних людей тощо. Стільки потреб зараз є, де треба долучатися і зробити щось хороше! Будьте добрішими, а якщо у вас є якийсь негатив, розберіться, від чого він йде, чого вам не вистачає, пропрацюйте та спрямовуйте його у правильне русло", - наголосила Іванна.

 
"Мене мама вчила, що добро робиться тихо, кому треба, той і так все бачить", - зазначила жінка
 

Нагадаємо, протягом війни Онуфрійчук кілька разів навідувалася в Україну: до свого рідного села Рахни-Лісові, що на Вінничині та у Київ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Онуфрійчук із ошатним коханим заселфилася в Барселоні

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів