Донька, але онука: сурогатна мати народила 68-річній акторці дитину від її померлого сина

6 квітня 2023, 11:30

Іспанська актриса Ана Обрегон днями опинилася на перших шпальтах місцевих ЗМІ, коли її сфотографували на виході з лікарні з новонародженим дитям на руках. 68-річна зірка зрештою вирішила розставити крапки над "і": за документами крихітка є її донькою, але насправді це онука.

Біологічний батько новонародженої - єдиний син Ани, Алесс, який помер від раку в 2020-му році.

 
Дівчинка народилася майже через три роки після смерті свого батька
фото хесуса кордеро з сайту ¡HOLA!

"Світло, сповнене любові, ввійшло в мою темряву. Я більше ніколи не буду самотня. Я повернулася до життя", - написала Ана у Instagram.

Наступний пост вона адресувала синові, чиє життя обірвалося в 27 років. Його дочку вона назвала Ана Сандра (Аніта).

"Мій Алессе, я присяглася тобі, що врятую тебе від раку, і підвела тебе. Я пообіцяла, що приведу в світ твою доньку, і ось, я тримаю її в обіймах. Коли я її обіймаю, то відчуваю емоції, які неможливо описати, бо це ніби ще раз обіймати тебе. Присягаюся, я піклуватимуся про неї з усією безмежною любов'ю, яку можу дати, а ти з неба мені допомагатимеш", - запевнила Ана.

 
Життя Алесса забрала тяжка хвороба

"Ти - любов мого життя на небі, а твоя донька - любов мого життя на землі. Люблю тебе до смерті. Мама", - додала акторка.

Як пояснила Обрегон у інтерв'ю виданню ¡HOLA!, вона виконала останнє бажання сина, який дуже хотів стати батьком та заморозив сперму, перш ніж розпочати хіміотерапію. Рішення здійснити це зірка прийняла "того ж дня, коли її дитя відійшло на небеса". Процес виявився нешвидким, адже в Іспанії будь-які форми сурогатного материнства є забороненим. Жінка, яка виносила дитину, живе у Сполучених Штатах. Аніта народилася в Маямі 20-го березня.

 
Ана поки не привезла онуку до Іспанії. Дівчинка матиме подвійне громадянство

Ана запевнила, що Аніта буде в курсі, що вона - її бабуся, а не мама.

"Звісно, я скажу дівчинці: "Слухай, твій тато на небі, і понад усе він хотів, щоби ти прийшла в цей світ, а твоя мама - донорка", і по всьому. В чому проблема?", - зазначила Обрегон.

 
Коли Аніта підросте, бабуся чесно пояснить їй, як вона з'явилася на світ

"Вона спатиме в кімнаті свого тата, в Алессовій. Це кімната, де я досі нічого не чіпала, бо відчувала, що не можу. Збиралася облаштувати їй окрему кімнатку, але сказала: "Ні. Ти спатимеш зі своїм татом, який ночами оберігатиме тебе, наче янгол", - поділилася акторка.

Ана не виключає, що колись у неї з'виться ще й онук, адже покійний Алесс хотів мати п'ятьох дітей.

Нагадаємо, дружина американського актора Лоренцо Ламаса, Шона в 2015-му році стала сурогатною матір'ю для його дочки Шейн, своєї падчерки. Через рідкісну патологію жінці не вдавалося самостійно виносити дитину, тож любляча мачуха допомогла їй стати мамою хлопчика Ліона.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Ставиться під сумнів, чи має вона існувати": дружина Болдуїна розказала про шеймінг через "сурогатну" доньку

Хотіла, щоби сурогатні матері зробили аборти: китайська телезірка потрапила у гучний скандал

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів