Юрушева показала фото з РАГСу зі своїм "найкращим другом" та поміркувала про кризу в шлюбі

19 квітня 2023, 11:01

Київська бізнеследі Єлизавета Юрушева, яка протягом великої війни живе на відстані від свого чоловіка, колишнього депутата Олександра Скічка, висловилася про важливість подолання кризи у стосунках.

Лізу дуже хвилює велика кількість розлучень протягом останнього року, тому вона присвятила цій темі пост і показала свої фото з РАГСу 6-річної давнини.

"Я зараз спостерігаю, що дуже багато пар розлучаються, і мені стає так ніяково. Звичайно, війна підірвала наші емоції та переживання, але я все частіше і частіше чую, що дівчата говорять, що можуть все самі і взагалі бути одною легше. І, звичайно, тут не можу не згадати пісню "Flowers", яка знайшла відгук у багатьох – Я можу все сама!💪🏼", - почала Юрушева.

"Звичайно, я теж можу сама собі і квіти купити, і на піску ім'я своє написати, і поговорити сама з собою можу. Але навіщо? Зараз я розумію, що я б без свого чоловіка не впоралася би в деякі періоди, і так само навпаки. Навіть у моменти успіху або великого щастя хочеться обернутися і сказати – дивися як круто, або почути у відповідь просте "Вітаю", або "Я щасливий за тебе!" Це так безцінно!❤️", - зізналася Єлизавета.


 
Скічко з Юрушевою зіграли весілля в Грузії у вересні 2017-го року, але у РАГС сходили раніше

"Але давайте повернемося до теми припинення стосунків і розлучення. Це може статися по різним причинам, і добре, коли це взаємне розуміння того, що ви дивитеся в різні напрямки, маєте різні поняття щастя і любові. У такому разі розлучення – це дійсно рішення на краще для обох, аби кожен міг знайти своїх soulmates і відчути ту любов, на яку кожен заслуговує.

Але бувають просто важкі, критичні періоди в стосунках, через які парі треба пройти, бо в кожного партнера бувають різні ментальні стани, піднесення і падіння в роботі, страхи і тд. І тут, мені здається, важливо зі своєю коханою людиною пройти через усі ці фази, або хоча б намагатися разом це зробити. Навіть коли здається, що любов пройшла, і десь там чекає щось краще, завжди має сенс справедливо оцінити, що вже є, що вже побудовано і чи це все ще має для вас якусь цінність.

Любов – це неймовірне почуття, але водночас це нелегкий шлях і щоденна робота, яка вимагає терпіння та відданості. Тому якщо ти знайшов ту/того самого – тримай його міцно, цінуй, поважай і люби! Люби усім серцем і цінуй кожен момент вашого життя!❤️", - закликала Юрушева.

"За кожною великою історією любові стоїть довга і не завжди проста історія! Коли мої діти мене запитують, як я зрозуміла, що Саша – чоловік моєї мрії, я їм завжди відповідаю, що я відчула це серцем, а вже розум потім мені це підтвердив!
Я вийшла заміж за мого найкращого друга і за чоловіка мого серця!", - запевнила Ліза.

Нагадаємо, Скічко провів Великдень з родиною у Мілані, куди приїхав з України на правах багатодітного батька.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Перетворив моє життя на казку": Юрушева привітала Скічка з річницею та показала весільні ФОТО

Юрушева романтичним ч/б правильно зізналася в коханні до Скічка

"Пишаюся тобою, мій супергерой": Юрушева похвалилася навчанням Скічка у Гарварді

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів