"Пишаюся тобою, мій супергерой": Юрушева похвалилася навчанням Скічка у Гарварді

5 квітня 2021, 12:47

Бізнесвумен Єлизавета Юрушева розхвалила свого чоловіка-чиновника Олександра Скічка і заявила, що ним пишається.

А все тому, що колишній шоумен вступив на курси до Гарвардського університету і тепер вивчатиме комунікації.

"Мій чоловік тепер вчиться у Гарварді. Пишу це - і у мене мурашки по тілу!", - заявила Юрушева.

 
Як відомо, Скічко тепер не лише депутат, а й голова Черкаської ОДА

"Скільки я його знаю, він завжди рухається вперед. Якщо щось не знає - він вивчить, якщо щось не виходить - він не опускає руки, а намагається доти, доки не вийде. І зараз Саша поступив на курси з комунікації і leadership в Hardvard, і тепер, якщо він не на роботі, то за комп'ютером - навчається і робить домашку! Він навіть замислюється поїхати туди, коли буде можливість, щоби повчитися там на стаціонарі", - зазначила Ліза.

 
Від ведучого Євробачення до голови ОДА та (онлайн)студента Гарварда

"Мене часто запитують, чи сумую я за ним, чи не набридло мені, що він постійно на роботі. А я скажу вам чесно, що іноді мій внутрішній голос дружини кричить: "А, може, досить? Хочу, щоб ти побув зі мною", але цей голос дуже-дуже тихий. У мене є інший, набагато гучніший голос, який кричить про те, як сильно я тобою захоплююся і як сильно я просто хочу бути поруч, бути частиною твого нереального світу", - зізналася вона.

"Пишаюся тобою, мій супергерой! Ти ЧОЛОВІК з великої літери! Бути твоєю дружиною - це мій подарунок долі! ❤", - наголосила Юрушева.

 
У житті кожного чоловіка має бути жінка, яка вважатиме його супергероєм. Скічко свою вже знайшов. До речі, вона ще й його утримує фінансово

Нагадаємо, нещодавно Юрушева з сином перехворіла коронавірусом.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів