В українському Криму: Антитіла оголосили концерт на стадіоні у Ялті

27 квітня 2023, 12:50

Гурт "Антитіла" зробив неочікувану заяву: музиканти зібралися виступити в Ялті і вже відкрили передпродаж на свій концерт.

Виступ вони планують на 23 серпня 2024 року, на стадіоні "Авангард".

"З першого дня російського вторгнення, взявши до рук зброю і перебуваючи на передовій, ми жодної секунди не сумнівалися у перемозі України. Ми завжди знали, настане день і ЗСУ повернуть контроль над Кримськими степами, Аюдагом, мисом Фіолент, Генуезькою фортецею та Ластівчиним гніздом. І ми обов‘язково усі приїдемо туди з нашими коханими, дітьми та друзями", - йдеться у заяві Антитіл.

Тож музиканти впевнені, що влітку 2024 року ми всі зможемо зібратися у звільненій від російських окупантів українській Ялті.


 
Як вам така заява артистів? Деякі користувачі мережі вже висловлюють обурення та називають крок музикантів відвертою спекуляцією чи сумнівною піар-акцією

"Ми зіграємо наші найкращі пісні, які українці люблять і знають і разом святкуватимемо українську Перемогу!" – заявляють вони.

 

Цікаво, що про жодну благодійну складову продажу квитків наразі не йдеться.

Як відомо, у листопаді 2022 Укразалізниця продавала символічні квитки на потяги в окуповані міста. І тоді ця акція була суто благодійна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Тополя про колег, яким "важко" перейти на українську: Є такий діагноз - імбецил

Тополя про ризик потрапляння в полон: Думав, чи зможу вбити себе

"Які часи, таке і свято": Антитіла привітали захисника Тополю з 35-річчям

"Зробив пару селфі, а далі в тебе спєцзаданіє": Тополя критично висловився про стереотип щодо зірок у теробороні

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів