"Зробив пару селфі, а далі в тебе спєцзаданіє": Тополя критично висловився про стереотип щодо зірок у теробороні

10 червня 2022, 13:46

Музикант Тарас Тополя пояснив, чому не може собі дозволити скористатися статусом зірки та багатодітного батька, щоби бодай навідати свою родину за кордоном. Він засудив несерйозне ставлення до служби у територіальній обороні.

Іще лідер гурту "Антитіла" розповів "ЖВЛ", як його дружина Alyosha з дітьми дісталася Сполучених Штатів, де живуть мама і вітчим артиста, і як у них справи зараз.

 
Дружина і діти Тараса в безпеці

"Вони пішли там у школу, у дитячий садок американський. Пішли в музичну школу, вчаться грати на музичних інструментах, на барабанах, на бас-гітарі. Американська громада цього містечка, де живуть вони у моїх батьків, вона дала підтримку. Музична школа, в яку вони ходять, дає змогу Олені робити репетиції, співати. І це все на особистому рівні, не те, що є якісь там програми американського уряду, це все американські громадяни", - поділився він.


До ймовірного виїзду до США родина підготувалася ще до війни.

"Скажімо так, я зробив усе перед війною для того, щоб ця можливість була. Ми зробили візу нашій Марусі, вона ж іще не мала американської візи. Роману не треба віза була, він і так громадянин Америки, в Марка була, в Олени була віза. І в мене, власне, є чинна віза, я можу вилетіти в будь-який момент, але я цим не переймався і не переймаюся", - зазначив артист.

 
Подружжя виховує двох синів і донечку, яка в них вийшла "не спеціально"

Перші тижні війни Олена з синами і донькою була на заході країни у їхньої няні. Потім Тарасів батько вивіз невістку та онуків до Варшави, звідки ті полетіли до Нью-Йорка, а сам повернувся до України.

Тополя, який востаннє бачив рідних у перший день війни, відтоді спілкується з ними через відеозв'язок. Маленька Маруся, котрій у серпні виповниться рік, уже навчилася казати "татко". Летіти до США, бодай ненадовго, артист не збирається, принаймні до ротації.

"Хочу розставити крапки над "і". По-перше, є морально-етичний аспект, і це найважливіше. Я прийняв рішення поруч із моїми друзями. Я тут. Все, це крапка. Друге, всі чомусь після початку війни, коли була оця, скажімо така... оцей парад вступу зірок до ТрО, всі чомусь думають, що вступ зірки до ТрО - це якась така окрема історія, така показуха. Вступив, зробив пару селфі, а далі в тебе спєцзаданіє якесь, ти десь чіллиш у Європі або їздиш із якимись благодійними концертами. І люди це сприймають так - ну вступив у ТрО, вийшов із ТрО, туди-сюди, як якесь шо попало", - пояснив він.

 
Олену, Романа, Марка та Марію музикант бачить лише по відеозв'язку

"Я хочу акцентувати на тому, що коли людина прийняла рішення вступити до лав територіальної оборони - сили територіальної оборони це є сухопутні війська. Це Збройні сили. Це люди, які приймають присягу і беруть на себе певні функції. Так от, тут ми не гурт "Антитіла", ми просто такі самі солдати. І коли ти цю функцію береш на себе, то якщо ти скажеш: "Чуваки, я полечу там в Америку, мені нада", то другі запитають: "А мені що, не нада? А мені в Жашків не нада? Чи в Стрий? Чи в Славське? Чи в Житомир? Нада. На три тижні." А хто буде робити роботу замість Тополі, який полетів? Хтось інший буде її робити, вдвічі навантаження. Або ніхто не буде робити", - сказав Тополя.

Зі слів артиста, "Антитіла" постійно запрошують десь виступити, але хлопці незмінно відмовляються.

 

"Максимум, що ми можемо - записати відос, зіграти там біля бусіка чи в кімнаті, все. ТрО - це не іграшки, де бігають красиві хлопці у формі. Так, бігають, красиві, у формі, відважні, вже пристріляні, биті вже, але в першу чергу це робота, робота, яку ти маєш робити. І неважливо, хто ти, зірка чи не зірка", - наголосив він.

Нагадаємо, раніше Тарас із Оленою розказували, як змінилися їхні стосунки під час війни.

Фото з Instagram Тополі, Alyosha і гурту "Антитіла"

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Не міг вчинити інакше": Тополя розповів, чому пішов у тероборону і коли востаннє бачив Alyosha та дітей

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів