Тополя про ризик потрапляння в полон: Думав, чи зможу вбити себе

27 червня 2022, 12:45

Фронтмен гурту Антитіла Тарас Тополя від самого початку війни вступив до лав тероборони й продовжує вести відважну військову службу.

В інтрев'ю для "Люкс ФМ" він розказав про службу на передовій, зустріч з президентом та життя його родини за кордоном.

Тарас поміркував, що робитиме, якщо потрапить до рук окупантів.

"Я молю бога, щоб цього не сталося ані зі мною, ані з моїми друзями, ані з музикантами гурту Антитіла, з тими, хто для мене найближчий. Мабуть, це жахливо. Я думав, чи зможу вбити себе. Я не знаю", - розповів Тополя.

 
ФОТО З INSTAGRAM ТОПОЛІ

А ще Тарас відповів, коли останній раз спілкувався з Володимиром Олександровичем Зеленським.

"Останній раз ми з ним спілкувалися, щоб не збрехати, може тижні два тому. Вони приїжджали з Ромою Машовцем (Заступником Керівника Офісу Президента України - ред.), з Андрієм Борисовичем (керівником Офісу Президента України - ред.) в Харків, як потім виявилося, зняти голову Харківського СБУ тощо. У них був ряд завдань, і ми з ним поспілкувалися", - згадав він.

 
Сьогодні музикант служить парамедиком на передовій

Соліст Антитіл також розказав про життя своєї дружини, співачки ALYOSHA та їхніх дітей, які перебувають у США.

"У США проживає більша частина моєї родини. Там проживає моя мама, вітчим, тітка, дядько, зведені сестри і брати, двоюрідні сестри. Дуже багато у мене там сім'ї, яка, на щастя, добре почувається в матеріально-фінансовому плані. Ми говоримо зараз, а в них обід, діти чілять у басейні з дружиною", - розповів артист.

 
"Щоб жити родині в Америці, вона має заробляти чистими, я думаю, що мінімум $3000-4000", - підрахував Тополя

"Їх підтримує моя мама і вітчим. Усі потреби вони закривають, за що їм величезна подяка. Окрім того, вони пішли до школи, до музичної школи. Директор цієї приватної музичної школи дав повний карт-бланш для них, безкоштовно. Громада пішла на зустріч", - зазначив він.

У нас були певні заощадження. Скільки там Олена витрачає щомісяця... Купує плаття для благодійних виступів, на які вона регулярно літає, інші речі, які ситуативно потрібні", - підсумував він.

Нагадаємо, раніше Тарас із Оленою розказували, як змінилися їхні стосунки під час війни.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Не міг вчинити інакше": Тополя розповів, чому пішов у тероборону і коли востаннє бачив Alyosha та дітей

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів