"Знову сів за парту": 40-річний Андре Тан подався на навчання у США

2 травня 2023, 11:00

Український дизайнер Андре Тан вважає, що ніколи не пізно вчитися чомусь новому і вдосконалювати свої знання. Навіть, якщо ти вже досягнув певної вершини і можеш похизуватися чималими здобутками.

Про це Андре розповів у своєму Instagram, оголосивши, що "у 40 років знову сів за парту".

"Я живу за принципом вік живи, вік учись. Якщо ти хочеш зростати та розвиватися, то повинен постійно вдосконалюватися та вивчати нове. Наразі я прилетів у США, в Кремнієву долину, щоб зрозуміти, як функціонують стартапи та відчути на їхній історичній батьківщині, як вони створюються, реалізуються, отримують кошти, та що надихає таких людей, як Марк Цукерберг і Стів Джобс", – йдется в дописі Тана.

 
Дизайнер знову пішов навчатися
фото instagram Андре Тана

"Щодня, протягом мого навчання, ми будемо відвідувати офіси найвідоміших компаній світу та кращі освітні заклади, такі як Google і Stanford… Моя основна ціль – набратися навичок і досвіду, щоб вивести українську компанію на світову арену. Я певний, що про нас повинні дізнатися усюди: і в Европі, і за океаном – наскільки ми, українці, талановиті, працездатні та конкурентоспроможні.

Та що ж применшувати – найкращі. І також хочу усім нагадати – ніколи не шкодуйте час та гроші на свій розвиток; все повернеться вам у стократному розмірі, якщо авжеж застосовувати отримане", – додав він.

 
Дизайнер вивчатиме роботу стартапів у Кремнієвій долині

Нагадаємо, серед тих, хто у зрілому віці повернувся до навчання – українська актриса Ірма Вітовська. Рішення піти здобувати спеціальність "Історія та археологія" акторка мотивувала потребою для її основної професії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Підійме весь Київ": Ексдружина Андре Тана розказала, який він батько

"Боявся, що не сподобаюся своїй дитині": Андре Тан зробив зізнання про батьківство

"Будую фундамент для її щасливого майбутнього": Андре Тан розповів, хто мотивує його працювати у воєнний час

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів