"Боявся, що не сподобаюся своїй дитині": Андре Тан зробив зізнання про батьківство

21 листопада 2022, 15:28

Дизайнер Андре Тан із нагоди Міжнародного дня дитини вирішив поговорити з Instagram-підписниками про те, які відкриття він для себе зробив, коли в нього з'явилася донька Соня.

Він назвав речі, які він хотів би знати до того, як став батьком, та поділився архівним відео своєї розмови з малою.

 
Донька в Андре Тана народилася в 2016-му році

"Головний сюрприз у тому, що скільки б ти не готувався стати батьком, ти ніколи не будеш до цього готовий. І питання навіть не в безсонних ночах і вередуванні, а в тому що батьківство — це переродження. Тримати на руках частинку себе, розуміти, що кожна твоя дія тепер напряму впливатиме на неї - це заворожуюче і лякаюче", - зізнався Тан.

На думку Андре, майбутнім батькам не варто навіть намагатися вгадати, наскільки вони виростуть у новому статусі.

"З появою Соні виявилося, що я здатен на значно більше, ніж міг собі уявити. Спочатку втрата сну на тижні може здатися трагедією. Але щойно зустрічаєш свою дитину вперше, жодна з цих речей вже не здається жертвою. З кожним днем я відкривав в собі джерела любові та сили, про які я навіть не підозрював", - поділився він.

Дизайнер переконаний: необов’язково любити усіх дітей, щоб полюбити свого малюка.

"Хоча я не мав відрази до дітей, але й особливого кайфу від тримання чужих діток на руках не отримував. Крики завжди вганяли мене в стрес. Я дуже боявся, що не сподобаюся своїй дитині. Ніби моя нервозність щодо чужих дітей якимось магічним чином передасться їй. Виявилося, що не обов’язково подобатися всім діти - потрібно лише сподобатися власним (і ви будете подобатися, не хвилюйтеся), - запевнив він.

Не існує й "ідеального часу" для народження дитини.

 
Батьки Соні не показують її в мережі

"Я багато думав про те, чи є "правильний" чи "ідеальний" час для народження дитини, і дійшов висновку, що його немає - час є дуже особистою справою, і він виглядає по різному на різних етапах життя. Озираючись назад, я бачу, що навіть мої друзі, що розпланували батьківство до дрібничок, були готові до нього не більше за мене. Треба прийняти то факт, що ви будете новачком і багато часу почуватиметеся абсолютно розгубленим", - зазначив чоловік.

Нагадаємо, розбіжності в поглядах на виховання Соні стали однією з причин, чому розпався шлюб Андре Тана та Аліни Харечко.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"До смерті боюся болю": Андре Тан зробив відверте зізнання про свої страхи

"Наджорстокий удар по чоловічому его": Андре Тан порадив дружинам, яких слів не варто казати

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів