Остапчук розповіла про спільну з ексом нерухомість та якого чоловіка хоче зустріти

9 травня 2023, 18:15

Колишня дружина шоумена Володимира Остапчука, нотаріуска та блогерка Христина у соцмережах майже не коментувала своє розлучення з ексом та уникала тем про особисте.

Однак, нині вона наважилася відповісти на кілька запитань у сторіз свого Instagram.

Зокрема, Христину запитали, що сталося з будинком, який вони разом будували і в який планували переїхати.

"Поки що нічого. Якщо чесно я там не була з моменту розлучення, не хочеться травмувати себе спогадами. Поки що він у спільній сумісній власності колишнього подружжя, так як набувався нами за період офіційного шлюбу і за спільні кошти. Як далі буде покаже час. Але той дім дуже класний, і побудований з любовʼю", – відповіла Христина.


 
Христина і Вова будували спільний дім

Також підписники поцікавилися, чи не боїться блогерка відвідувати місця, які мали для їхнього подружжя особливе значення.

"Страху немає. Ностальгія? Ну, як сказати… Пам'ять зазвичай наша тримає дуже багато чого в голові, але з часом це тільки приємні спогади і життєвий досвід, якому вдячна", – продовжила вона.

 

Попри нелегкий період в особистому житті Христина не боїться вступати у нові стосунки. Вона також переконана, що сила почуттів важливіша за будь-які умовності й статуси.

"Хочу зустріти свого чоловіка, з душею, якого буду кохати, а він мене. Справа не в статусах, а в тому, наскільки ви підходите один одному і наскільки у вас одні плани і цілі і погляди. І наскільки ви будете "один за одного". Я хочу бути спокійною, усміхненою, життєрадісною, такою як я є зараз", – підсумувала вона.

 

Нагадаємо, Христина нещодавно розповідала, як ставиться до закидів, що у неї заможні залицяльники.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Видавали заробіток у доларах": Остапчук розповіла про першу роботу та як у 22 відкрила нотаріальну контору

"Я жінка з енергією": Остапчук про класних чоловіків, розкішне життя та ставлення до всиновлення

Не як на картинках Voguе: Остапчук у купальнику подякувала своєму тілу з його недоліками

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів