Приплюснуте декольте і капелюх з пір'ям: українка Гордієнко ефектно з'явилася на Каннському фестивалі

22 травня 2023, 10:20

Українська інфлюенсерка Євгенія Гордієнко, яка торік здобула найпрестижнішу у світі премію інфлюенсерів World Influencers and Bloggers Awards, покрасувалася на Каннському кінофестивалі.

Для виходу вона обрала ефектну асиметричну чорну сукню з прозорим верхом, яким підкреслила пишне декольте.

"Під час підготовки до фестивалю зі мною відбулася дуже цікава історія. Спочатку у мене було підготовлено три приголомшливі образи від одного бренду. За день до заходу мені повідомляє менеджер, що виникли проблеми з логістикою, і вони не встигають доставити мені сукні. Перебуваючи в розпачі від того, що я залишилася без вбрання, на допомогу мені прийшла моя подруга, яка запросила мене поміряти сукні в шоу-румі.

У результаті я обрала приголомшливе вбрання, але пішла не в ньому. А цей сексуальний образ мені запропонував за співпрацею відомий Мефістофель Продакшнс (Me‌phistophe‌le‌s Press&Prod). Коли я її приміряла, то, скажу чесно, спочатку відчувала якусь незручність, тому що вона була досить відверта і сексуальна, але оскільки Грег Людина з великої літери у світі моди, я вирішила довіритися його смаку та професіоналізму", - згадала інфлюенсерка в одному з інтерв'ю.


 
Євгенія завершила образ маленьким капелюшком з пір’їнками
 
Попри досить сміливий і відвертий верх сукні, лук вийшов витонченим та граційним
 
 
Пишний бюст Жені став головним акцентом її образу
 

Нагадаємо, цьогоріч на кінофестивалі французька актриса Кетрін Деньов прочитала зі сцени церемонії відкриття вірш Лесі Українки "Надія". У виконанні зірки рядки прозвучали французькою.

А минулого року українська модель Аліна Байкова, попри заборону організаторів, пронесла на хідник прапор України.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Канни-2023: Зета-Джонс і Дуглас з донькою, синьокоса Міррен та вірші Лесі Українки у виконанні Деньов

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів