"Безмежно закохана" Заріцька оголосила про заручини новим ВІДЕО

26 травня 2023, 09:46

Гурт KAZKA представив нове mood-відео на пісню "Без кохання". А його 30-річна солістка Олександра Заріцька оголосила, що заручилася зі своїм хлопцем - музикантом Павлом Тараненком.

У чуттєвому кліпі Саша розповідає свою історію любові. Коло моря, без зайвих декорацій, мейку та людей в кадрі.

"Сьогодні я не просто ділюсь відео на нашу пісню "Без кохання". Я хочу розділити з вами один важливий для мене момент життя. Війна стала поштовхом для нових роздумів та змусила швидко розставити пріоритети. Так, я віднайшла всередині себе справжню свободу, відчуття дому та любов, що наповнює і надихає. За цей час я точно стала сміливіше", - зізналася Заріцька.

 
Саша і Паша з'їхалися за кілька тижнів до 24-го лютого

"Життя занадто непередбачуване, аби відмовляти собі в чесності та відвертості перед самою собою. Відео на пісню БЕЗ КОХАННЯ — зізнання cобі й вам. В тому, що я безмежно закохана й вперше точно знаю, де і з ким хочу зустрічати своє майбутнє. Ну, і нарешті, головна новина від мене - я заручена", - оголосила співачка.

 
"Досі не можу повірити", - написала Саша в Instagram
 
Про майбутнє весілля поки нічого невідомо, але Заріцька хоче їх кілька варіантів
 
Закохані та щасливі

Нагадаємо, уперше Олександра показала бойфренда в мережі в вересні 2022 року. До того їй приписували роман із партнером по "Танцях з зірками".

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів