"Раніше не мріяла": Заріцька розказала, скільки весіль хоче

28 лютого 2023, 17:00

Солістка гурту Kazka Олександра Заріцька, яка перебуває у стосунках із музикантом Павлом Тараненком, відомим як HAWX, розказала про особисте.

В інтерв'ю "ЖВЛ" дівчина також розказала, яким бачить своє весілля і коли планує святкувати.

"Я як артистка, співачка і дуже творча людина завжди вірила в те, що кохання не може бути спільним; що це завжди розбите серце, знаєш, отака вся історія.

Так було все моє життя, і я реально не вірила абсолютно ні в що. Але потім з'явився Паша. Так і з'явилось у нас справжнє кохання", - усміхнулася виконавиця.


 
За кілька тижнів до повномасштабного вторгнення закохані з'їхалися

"За декілька місяців стосунків я зрозуміла, що для мене це вже багато. Тоді минув ще якийсь час і я вже зрозуміла, що реально його кохаю, що треба якось облаштовувати життя", - прокоментувала Олександра.

 

Поділилася Заріцька і планами щодо майбутнього (спойлер: майбутніх) весілля.

"Ніколи раніше не мріяла, а зараз вже ставлю себе на місце нареченої, тому що раніше не було такого. Як і у всіх нормальних людей - весілля після перемоги. Зараз треба зробити так, щоб нашим дітям було добре жити у вільній країні.

 

Але варіанти церемоній мрії жінка вже має:

"Це або така супер-супер традиційна (церемонія - ред.) на Закарпатті, а інша десь в Криму, наприклад, там, де море, і оцей, знаєш, прям такий бохо. А таке, щоб прямо десь в ресторані, - це я не хочу", - розповіла Заріцька.

Нагадаємо, нещодавно Заріцька розказала, як зустріла День закоханих без Паші.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів