Винник емоційно аргументував, чому під час війни не звертався до українців

22 червня 2023, 16:00

Чим ближче до розгадки таємниці "де дівся Олег Винник", яка хвилювала українців понад рік, тим цікавіше стає. У новому мікрофрагменті інтерв'ю артиста, на яке вже зачекалися як його вірні "вовчиці", так і хейтери, він пояснив, чому за час повномасштабної війни не звертався до співвітчизників.

Аргумент співака оприлюднено на YouTube-каналі "КРП".

"Виходь до людей - не виходь. Що я буду доводити? "Тримайтесь! Тримайтесь, ми переможемо!", чи як? "Де ти є?" Ну, я в Берліні. І тебе хтось буде розуміти і слухати…", - емоційно зазначив Винник.

Нагадаємо, в березні 2022-го року Олег у Instagram звернувся до матерів білоруських та російських солдатів із закликом забрати своїх синів із України. Після того в його акаунті ще деякий час з'являлися антивоєнні меседжі та патріотичні картинки, та згодом і це припинилося. Днями співак повідомив, що не має доступу до своїх акаунтів у соцмережах та звернувся з цього приводу до суду.

Як відомо, в 2019-му році Винник ускочив у скандал, приєднавшись до російських артистів, серед яких були прихильники путіна та анексії Криму, у флешмобі "за мир". Співак пояснив, що його запевнили, що в флешмобі братимуть участь виключно люди "поза політикою".

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Влад Яма віртуально "повернувся" з закордону, порадивши Києву триматися

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів