"Не треба негативу": Alyosha відповіла на закиди щодо "радісного життя" в Америці та показала дітей

27 червня 2023, 11:30

Через майже півтора роки повномасштабної війни співачка Alyosha, яка з дітьми тимчасово мешкає в США, отримує негативні коментарі щодо так званого "радісного життя" закордоном.

У своєму Instagram багатодітна мама вирішила відповісти на подібні закиди і показала трьох своїх дітей на пікніку.

"Я часто читаю коментарі типу: "Як ви можете показувати ваше радісне життя, коли в Україні війна, а ви там в Америці сидите і у вас так все добре…не соромно?" Хочу відповісти…", - почала Олена.

"Якби ви мали глибоке усвідомлення небезпеки для своїх дітей, чи не вивезли би ви їх з тієї небезпеки, чи не зробили би все задля кращого дитинства ваших діток? Навіть просто на Західну, на кордон, до родичів, до тих людей, хто готовий вас прийняти, а таких безліч! Ви маєте інтернет, щоб писати коментарі, але не маєте усвідомлення, що ваші діти не захищені… це прикро…Інтернет допоможе знайти такі безпечні місця!!!", - наголосила співачка.


 
10-річний первісток Олени і Тараса Тополі Рома

"Саме так, ваші діти можуть насолоджуватись дитинством! Я дякую долі, що у нас була можливість їх вивезти. Повірте, серце страждає не менше за ваші серця… це тяжко, жити ІНАКШЕ. Не бачити рідних людей, найдорожчих… родину…
Але є радість у результаті тих зусиль і того болю - це діти, які посміхаються! Я молюся за всіх українців, за всіх дітей, за людяність в кожному з нас…", - зауважила артистка.

 
7-річни синочок пари - Марк

"Жнива того, що посіяли - це закон! Не треба негативу, люди, будьмо людьми! З нашої нації і з наших випробувань тільки починається велика зміна світу. Далі буде… от побачите… скрізь… Лише Творець веде, а ми одне❤️ Трохи щастя в стрічку, вміти радіти за інших- це людяно!", - зазначила Alyosha.

 
Донечці Марусі у серпні виповниться три рочки

Нагадаємо, ще минулого року Alyosha ділилася враженнями від життя в США та розповідала про його мінуси.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Ну, ти все знаєш...": Alyosha і Тополя присвятили одне одному ніжні дописи

"Настрій – кохаю": Тополя побачився з дружиною Alyosha після 5 місяців розлуки. ФОТО

"Не міг вчинити інакше": Тополя розповів, чому пішов у тероборону і коли востаннє бачив Alyosha та дітей

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів