"Я така сама, як і мільйони інших жінок": Alyosha про Тополю на фронті, мінуси США та повернення до України

16 вересня 2022, 17:00

Співачка Alyosha, яка незабаром після початку війни поїхала з трьома дітьми до США, категорично не хотіла би залишитися там жити. Вона пояснила, що саме не подобається їй у цій країні, та повідомила, коли повернеться на Батьківщину.

Незабаром Олена чекає на приїзд чоловіка, Тараса Тополі, якого в серпні відкомандирували з зони бойових дій.

Як їй було, коли коханий ще перебував на фронті, артистка розповіла в інтерв'ю "Слава+".

 
Родина вже скоро возз'єднається
фото з instagram alyosha

"Я думаю, що я така сама, як і мільйони інших жінок. Якби я була чоловіком, я би залишилась теж. Може, якби не було дітей, я би і жінкою залишилася там, на фронті. Всі сподіваються почути, що я, звісно, маю якісь переживання, страхи, скажімо, повний неспокій у своїй душі з цього приводу. Але я розумію, що це рішення, піти на фронт, воно настільки правильне... Я би так само зробила. Якби він вирішив інакше, я би цьому дивувалася, і це би, мабуть, викликало мій неспокій душевний", - поділилася вона.

"До цього неможливо звикнути, але є якісь внутрішні відчуття, що все буде добре. Все, що стосується моєї сім'ї, ті мої близькі люди, яких я відчуваю, і вірю в те, що я відчуваю. Тому все в руках Творця", - додала Alyosha.

Зі слів зірки, в неї було декілька "переляків", коли Тарас забував сказати їй про чергування і зникав зі зв'язку на добу або більше.

"Він настільки усвідомлено вибрав саме бути медиком, саме рятувати життя, тому що, по-перше, це не прямо на передовій ти стоїш із автоматом і вбиваєш людей, так, поганих людей, але вбиваєш. І бути медиком, мабуть, безпечніше. Усвідомлення того, що в тебе є троє маленьких дітей. Він вибрав найбезпечніший варіант для того, щоби бути максимально з Україною, за Україну, і про те, що він батько, не забути", - зазначила вона.

 
Олена довірилася внутрішнім відчуттям, що з її близькими все буде добре

Майже сім місяців місяців війни Олена сприймає як один довгий день і чекає його закінчення. Зірка, якій у липні вдалося ненадовго зустрітися з чоловіком, переконана: кохання на відстані існує.

"Воно не просто на відстані існує, воно існує за кордонами часу, воно не має ніякого годинника", - наголосила вона.

Від життя в США Олена, м'яко кажучи, не в захваті. Оформленням виплат для українців, які втекли від війни, вона не займалася, а медичну страховку держава дала лише на 9-річного сина Романа, який є американським громадянином.

"Мені не подобається життя в Америці. Мені не подобаються тутешні всі правила, цей устав такий американський всього, мені не подобається їжа, мені не подобаються ціни, не подобаються всі ці проблеми і складнощі, щоби просто потрапити на консультацію до лікаря, наприклад. Я не маю 500 баксів, щоби заплатити за консультацію ЛОРа, який мені просто подивиться в горло і скаже: "У вас усе нормально." Мені не подобається, що тут немає доріжок, просто елементарно ходити, гуляти, тут просто скрізь одні машини. Щоби дістатися до іншого міста, це нереальних коштів треба заплатити. Доїхати з аеропорту - я ніколи не переводила в гривні, і коли зрозуміла, що я пів години їхала з аеропорту до Нью-Джерсі, я заплатила три з половиною тисячі гривень... Пів години їхала! Ну де я тут такі гроші маю заробити?", - поділилася зірка.

 
Alyosha не вподобала Сполучені Штати

Утім дещо заробити їй часом таки вдається.

"Іноді бувають у мене корпоративні виступи. Зокрема для англомовних я не співала ще на корпоративах. Тобто якщо це корпоративи, то це українці, які тут давно вже живуть, і вони якимось чином дізнаються, що я в Америці, і через мого концертного директора знаходять мене, і ми далі спілкуємося і вирішуємо", - розказала вона.

Зі слів Alyosha, витрачають вони з дітьми небагато, адже мешкають та харчуються в мами та вітчима Тараса, а багато одягу для неї та дітей ще перед приїздом зібрали місцеві небайдужі люди. В середньому на місяць у співачки йде 1,5 тисячі доларів, а інколи й усього 300.

 
Роман і Марко ходять до американської школи, а після закінчення уроків вчаться ще й за українською програмою

"Ми збираємося додому після Нового року", - повідомила Alyosha.

"Подарунок зараз у них (дітей) не від Санта Клауса, а від татка, він скоро має прилетіти. І це поки що секрет для дітей, але ми з мамою вже дуже чекаємо, вже крила з'явилися...", - зізналася вона.

Нагадаємо, Тарас розказував, яку мрію вони з дружиною хочуть втілити, коли закінчиться війна.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Зробив пару селфі, а далі в тебе спєцзаданіє": Тополя критично висловився про стереотип щодо зірок у теробороні

Тополя про колег, яким "важко" перейти на українську: Є такий діагноз - імбецил

"Настрій – кохаю": Тополя побачився з дружиною Alyosha після 5 місяців розлуки. ФОТО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів