Ексдружина Цимбалюка пояснила, чому її бабуся повернулася до окупованого Маріуполя, та показала наслідки стресу на обличчі

11 липня 2023, 12:30

Колишня дружина актора Тараса Цимбалюка, візажистка Тіна Антоненко, родичі якої на початку війни виживали в окупованому Маріуполі, привітала бабусю з 79-річчям.

Як виявилося, бабуся повернулася до рідного Маріуполя, і підписники Тіни запитали її, чому так сталося, а вона чесно на все відповіла у сторіс.

"Весь день відходжу від втоми. Емоційно тяжкий день. В бабусі (яка в окупованому Маріуполі, і з якою не бачились рік) день народження. 79. Мама попросила добрих людей принести квіти в подарунок. Прислали фотозвіт. Плачу", - розповіла Антоненко.

 
Бабуся Тіни живе в окупації

Тіна зізналася, що їй самій було дуже важко утримувати двох біженців одразу.

"2022 рік - це суцільний nightmare (жах - ред.) для мене. В мене почались проблеми з жовчним на фоні стресу (обличчя того періоду з усією демонстрацією процесів), в мене захворів кіт, я розлучилась, двоє біженців в моїй квартирі-студії і я з ними, і з котом.

Мені дуже допомогли знайомі ї дали свою квартиру для бабусі. Певний період вона прожила там. Але хто має біженців, знають, що після травми вони - діти. Їм постійно потрібна підтримка. Я сама була на нулі. Дуже старалась, але мені було не те слово важко. В той період я пішла працювати продавцем в магазин через те, що витратила гроші на початку вторгнення (мені здається, ми всі тоді донатили як шалені і всі думали що це не надовго)", - зізналася Тіна.

 
Тіна показала наслідки стресу і проблем зі здоров'ям на обличчі

"Для мене літо 2022 - це дно, якого я торкнулась. 3 усім болючим розчаруванням в певних людях, ідеологічними зрадами, розумінням хто є хто. Повинна була допомогти собі сама. Бабуся запропонувала відвезти її до сина в Бердянськ і зняти частково вантаж з моїх плечей. Узгодили та відвезли. Так вона опинилась знову в окупованій частині.

А потім захотіла у вцілілий будинок мами, де могла б сама керувати опаленням (в Бердянську його не було). Так вона опинилась знову в Маріуполі, де до сьогодні живе у спокої (поки що там спокійно), під наглядом добрих сусідів та з відвідуваннями сина. Місто зруйноване на 95%. Люди живуть в руїнах. У нас будинок вцілів, але промародерений", - повідомила Тіна.

У відповідь на чесність підписники почали писати слова підтримки Антоненко, а вона їм за це подякувала.

Однією з найважчих подій на той момент для Тіни стало розлучення, про яке експодружжя оголосило у червні минулого року.

Як відомо, мама і бабуся Тіни завжди були російськомовними, як і вона сама. Раніше вона розповідала, як після виїзду з окупованого Маріуполя її родина перейшла на українську.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Окупанти в Маріуполі знесли будинок, де в дитинстві жив Бєдняков

Бєдняков у Instagram оголосив про перехід на українську: Відтепер можете називати мене "бЕндеровцем"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів