"Закінчилися бронхіти, залежність від боржомі чи мезиму": alyona alyona назвала продукт та шкідливу звичку, з якими розпрощалася

19 липня 2023, 17:45

Реперка alyona alyona оголосила, які важливі зміни в її способі життя відбулися рік тому. Вона розказала, як прийшла до них та що завдяки їм змінилося на краще.

"Рік без м’яса. До речі, як і рік без паління", - похвалилася зірка.

 
Аlyona alyona вже рік не їсть м'яса та не палить
фото з instagram alyona alyona

"Більшість моєї команди - вегани та вегетаріанці. Мені імпонує як їхній стиль життя та духовна сторона їхнього розвитку, так і стиль їхнього харчування. Проводячи багато часу разом, я інколи місяцями не їла мняско й то для мене було ок. Але чому відмовилася саме рік тому, а не 5 років тому? Бо в моє життя прийшли зміни й усвідомлення багатьох речей", - поділилася вона.


 
Іще одна веганка з оточення артистки - це співачка Jerry Heil

Як розказала alyona alyona, у неї видалений жовчний міхур і їй уже давно було дуже важко перетравлювати м'ясо. Але зробити рішучий крок їй допомогли люди, які зустрілися їй під час повномасштабної війни.

Один із цих людей не їсть м'ясо з дитинства, і артистку дуже надихнула його філософія життя і ставлення до всього, що світ йому дає. А від другого вона отримала ще один важливий меседж: змінювати щось у своєму житті людина повинна сама, не беручи на цю дистанцію з собою когось іншого і не перекладаючи за нього провину за свою ймовірну невдачу.

 
До Олени прийшло усвідомлення багатьох речей

"Я взяла і зробила. 19.07 я перестала палити і їсти м’ясо. Закінчилися мої постійні бронхіти, залежність від боржомі чи мезиму. Я відкрила світ нових ароматів і нових страв. Хоча риба залишається моїм фаворитом і до сьогодні. Поки що. Що далі - життя покаже. Від цукру, наприклад, так от узяти й відмовитися я не можу", - зізналася Олена.

Виконавиця попросила підписників, які не їдять цукор, поділитися з нею, як їм це вдається.

 
Реперка тепер дотримується пескетаріанства
 
У alyona alyona покращилося здоров'я
 
Торік виконавиця розповідала, як ставиться до пігулок для схуднення

Нагадаємо, в червні Олена відсвяткувала 32-ий день народження та подякувала ЗСУ, всім українцям і своєму коханому.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

alyona alyona показала, як виглядала у школі, та похвалила себе за досягнення

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів