alyona alyona розказала, чи приймала таблетки для схуднення, та представила нову пісню з Jerry Heil

22 грудня 2022, 10:30

Реперка alyona alyona, якій притаманна хаотичність у харчуванні і вагові каруселі, відповіла на цікаві запитання підписників.

У сторіс в Instagram вона розказала, чи приймала колись пігулки для схуднення.

"О, ось це найголовніше. У моєму інтерв'ю особисто з моїх вуст ніде не звучить фраза, що я приймала якісь таблетки для того, щоб схуднути. І мені хочеться всім вам донести, що не існує препаратів, які зроблять вас худими, ось не існує, усвідомте...

Ну в якому столітті ми з вами живемо, щоб ви вірили в те, що є якась пігулка або є якийсь препарат, який сприятиме тому, що ви прокинетеся завтра Дюймовочкою", - відповіла реперка.


 
Як відомо, за зриви зірка карає себе голодуванням

А ще alyona alyona разом зі своєю подругою, співачкою Jerry Heil записали новий ліричний трек "Екзамен".

"Зараз такий період, коли кожен із нас здає якийсь свій екзамен у житті. Це стосується людей, які за кордоном і людей, які в Україні; хлопців, дівчат і особливо дітей, які саме зараз проходять один із найважливіших іспитів у своєму житті. Ми щодня здаємо екзамен перед собою, перед Богом і перед рідними. Хтось не здає його і залишається на місці, хтось його здає та йде вперед, а хтось, здавши, готується вже здавати наступний.

Сьогодні ми здаємо екзамен перед предками. І здаємо його успішно. У кожного своя доля і бажаємо всім, щоб наш екзамен життя ми з вами здали і продовжили жити далі щасливим життям", - написала співачка.Нагадаємо, у серпні alyona alyona похвалилася схудненням на 20 кілограмів і показалася в купальнику.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як тебе не любити: alyona alyona приїхала до Києва через 3,5 місяці життя за кордоном

"Приймаю ці зміни в собі": alyona alyona розповіла про переоцінку цінностей і показала, де відновлює сили


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів