Осадча з Горбуновим, Кароль та Кухар засвітилися на премії у Нью-Йорку. ФОТО

24 липня 2023, 16:40

22-го липня у Нью-Йорку, у залі Cipriani 25 Broadway на Манхеттені відбулася премія TOP USA Awards, якою нагородили підприємців українського походження у США.

Серед гостей заходу було багато українських селебріті, зокрема ведучими стали подружжя Катерина Осадча і Юрій Горбунов, а за музичну частину вечора відповідала Тіна кароль.

Також на премії засвітилися танцювальне подружжя Катерина Кухар і Олександр Стоянов, актриси Іванна Сахно та Стася Ровінська, зірковий кухар Євген Клопотенко та інші.

Метою івенту було не лише вшанувати успішних американців українського походження, а й зібрати кошти для двох фондів - UNITED24 та Cash for refugees. Врешті було зібрано 80 тисяч доларів.


 
Поки в Україні не вщухає скандал навколо грошей з Держбюджету, виділених на серіал Юрія Горбунова, він з дружиною Катериною Осадчею веде собі премію у Нью-Йорку
 
Балерина Катерина Кухар розігрувала благодійний лот від себе
 
Іванна Сахно ніби дає інтерв'ю "Світському життю", як у довоєнні часи
 
Блогерка Анна Олицька, яка переїхала до Нью-Йорка, вигуляла асиметричну сукню
 
Зірка серіалів Мелора Хардін
 
Піар та селебріті менеджерка Ольга Самофалова, дочка Сніжани Єгорової, актриса Стася Ровінська, художниця Мая Гаюк та її промовисті шкарпетки, актриса Іванна Сахно та президентка фонду Razom for Ukraine Дора Хомяк
 
Тіна Кароль у сукні, в якій вже не один раз співала раніше
 
Канадська актриса і модель Наташа Хенстрідж та американський актор Кріс Браунінг, який розповів, що колись рік прожив у Криму та дуже хоче туди повернутися, коли Україна його поверне
 
Євген Клопотенко теж був
 
Іванна, до речі, була в сукні від бренду Лілії Літковської

Зібрані під час премії кошти підуть, зокрема, на відбудову Михайло-Коцюбинського ліцею у Чернігівській області, який постраждав від обстрілу окупантів у березні 2022 року.

Фото Dinara Khairova/Olena Kotyk

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів