Не стримав сліз: суд виніс вирок Кевіну Спейсі у справі про домагання до чоловіків

27 липня 2023, 10:33

26-го липня американського актора Кевіна Спейсі було виправдано у справі про сексуальні домагання до чотирьох чоловіків.

Королівський суд у Саутуарку, що в Лондоні, оголосив вердикт у 64-й день народження зірки.

Як повідомляє The Guardian, лауреат премії "Оскар", справа проти якого тягнулася багато років, не стримав сліз.

 
Актора визнали невинним
фото getty images

"Я уявляю, що багато з вас розуміє, скільки мені треба осмислити, після всього, що зараз трапилось. Але я безмежно вдячний судді, за скурпульозне та уважне вивчення всіх доказів і фактів, перш ніж винести вердикт. Я дуже розчулений тим, як все закінчилося", – сказав Спейсі.

Як відомо, початок справам про сексуальні домагання поклали звинувачення зірки серіалу "Стартрек: Дискавері" Ентоні Реппа. Той заявив, що Спейсі у віці 26 років напав та приставав до нього. Реппу тоді, у 1986-му, було всього 14. У жовтні 2022-го цю справу закрили, а Спейсі визнали невинним.

Після слів Ентоні Реппа ще четверо чоловіків виступили зі схожими заявами. Загалом у справі фігурувало 12 епізодів пов'язаних з насильством та домаганнями. Всі вони нібито відбулися у період з 2001-го по 2013-й роки.

І хоча імен фігурантів справи не розголошують, відомо, що один з чотирьох чоловіків працював водієм, коли Спейсі його начебо домагався. Зі слів чоловіка, зірка почав приставати до нього в авто, що мало не спричинило аварію.

Інший висуванець звинувачень – актор-початківець. З його слів, зустріч із Спейсі у ресторані відбулася після короткого листування, в якому хлопець попросив допомогти йому з кар'єрою. Згодом Кевін та молодий актор начебто поїхали до зірки додому. А там, як стверджує чоловік, Спейсі його зґвалтував, зокрема, орально.

 
Кевін Спейсі втратив щонайменше кар'єру через звинувачення у домоганнях
фото getty images

Натомість актор заперечує насильницьку складову у своїх діях. Зірка визнає, що мав певні стосунки з фігурантами справи, але "всі вони були за взаємною згодою". Тоді як головна причина для "потерпілих" стверджувати зворотнє – це фінансова користь. Адже троє з чотирьох фігурантів справи хотіли отримати від актора саме грошову компенсацію.

Як відомо, після усіх висунутих звинувачень кар’єра Кевіна Спейсі пішла вниз. Актор втратив, зокрема, роль у культовому серіалі "Картковий будинок". Однак, на думку експерта з мови тіла Джесса Понсе, Спейсі анітрохи не розгубив акторських навичок. Той переконаний, що промова зірки у судді була заздалегіть підготовлена та "неабияк відрепетирувана".

"Він відразу повернув увесь центр уваги на себе, свій досвід й те, що пережив саме він, роблячи себе центром всього. Дуже ймовірно, що це було частиною гри на почуттях аудиторії, щоб викликати співчуття", – сказав Понсе.

Нагадаємо, у 2017-му Кевін Спейсі зробив камінг-аут як гомосексуал.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів