Арестович поринув у "нормальну військову ностальгію" та показав себе молодесеньким курсантом. ФОТО

31 липня 2023, 10:26

Колишній позаштатний радник ОП Олексій Арестович згадав роки свого навчання у Військовій академії в Одесі та показав архівні фото.

47-річний блогер зізнався, що ностальгія заволоділа ним з нагоди 25-річчя з дня його випуску.

"Я завжди намагався уникати стандартних почуттів, але сьогодні у мене – нормальна військова ностальгія. Стандартна, яку переживали тисячі офіцерів тисячі століть", - написав Олексій в Instagram.

"Сьогодні – 25 років мого випуску із загальновійськового факультету Одеського Інституту Сухопутних військ (нині – Військова Академія). Ці 25 років майнули, як одна мить. Вже не знайти всі фотографії, вже не пам'ятаю всіх за іменами, але пам'ять, пам'ять зберігає кожну секунду цих чотирьох років, начебто все відбувається зараз", - зізнався він.


 
Арестович поринув у спогади

"Серед нас – кілька генералів уже, кілька комбригів, комбати, але є й ті, хто й зараз воює командирами взводів. Це не так важливо. Важливо те, що ми, 16-річні хлопчаки, зробили крок до цієї долі, і назавжди визначили своє життя.

Ти не можеш вийти з училища колишньою людиною. Ти можеш стати самим собою. Пронизливі злами дев'яностих я зустрічав у випаленому степу Чабанки, у неопалюваній казармі, на нічних стрільбах та марш-кидках. Під нестерпним тиском ми проходили науку керувати та перемагати, і давалося це ціною страшних моральних потрясінь", - зауважив Олексій.

 
Молодий Олексій готувався до військової служби, а став блогером

"Свіжоспечені офіцери, проходячи на випуску парадним кроком, біля трибуни підкидають у повітря яскраво чисті монети - щоб золото впало на погони. І замість статутного: "Раз! (Смирно!) І два! (рівняння направо)" кричать: Ось! І все! І хто не прожив ці чотири роки, не знає ціну цьому – "Все!". Але ще не все. Ми вже не все, але ще не все. І знову летить мені в обличчя, як карусель моя курсантська юність. Ми ще тут. Ще буде п'ятдесят років. Ще не все", - підсумував Арестович.

 
Знайдіть Арестовича
 
До речі, Арестович ще й актор

Нагадаємо, на початку повномасштабного вторгнення Олексій Арестович став таким собі "заспокійливим" для багатьох українців. Його спокійний голос та оптимістичні прогнози діяли на людей як антидепресанти.

Але згодом образ Олексія дещо трансформувався через його гомофобні висловлювання та фото з пляжу Ізраїлю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Арестович оголеним торсом відповів на запит профспілки смм

Пузоселфі: Арестович навздогін історії з ізраїльським пляжем опублікував оригінальне фото

Уже не краш? Арестович посвітив пузцем на пляжі в Тель-Авіві. ФОТО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів