"Смак дорослого життя": Трінчер із голим животом вмостилася на асфальті й озвучила запити до себе перед 22-річчям

2 серпня 2023, 13:45

Співачка та блогерка Анна Трінчер вирішила не порушувати традицію підводити підсумки перед важливою в житті датою.

Зірка напередодні свого 22-річчя поміркувала про доросле життя, сформувала запити на наступний рік та поділилася підсумками в Instagram.

"Цей рік був дуже трансформаційним. Я думала раніше, що я вже доросла, але тільки зараз відчуваю справжній смак дорослого життя. Деколи солодкий, сповнений можливостями, гармонії, самостійності, впевненості, щастя, а деколи – дуже гіркий", – розповіла вона.

 
"Ось він – смак дорослого життя"
фото з instagram Анни Трінчер

"Та так треба, я знаю. Щастя –– це не перманентне почуття, і щоб справді вловлювати кожну секунду цього стану і цінувати його, нам треба розуміти, як може бути по-іншому. В цей новий рік свого життя в мене є декілька запитів.

Друзі: я все життя працюю, я завжди надавала перевагу роботі, я навчилась бути артистом, вести блог, розбиратись в психології, в маркетингу, робити успішні кейси зі всіх сфер мого життя, але, здається, в дружбі мені потрібно добрати навичок", – переконана співачка.

 
Самоаналіз Трінчер доповнила фотосесією на асфальті

"Я ніколи всерйоз не сприймала цей розділ свого життя, не вкладала туди ресурс, а зараз розумію, що готова і дуже хочу. Кар‘єрний ріст: я сама собі наставила рамки, в які давно вперлась. Я дуже масштабна, я це знаю і більше не боюсь своїх мрій, не боюсь в них йти і ставити все на них", – продовжила Трінчер.

 

"Стосунки з собою: я занадто багато років хотіла бути хорошою і зручною для всіх. Хотіла бути такою, якою мене хочуть бачити… досить! Я – найголовніше, що є в мене в житті і більше ніколи не поставлю своє "я" на другу сходинку! Я буду насичувати себе самоцінністю, повагою до себе і перестану себе недооцінювати, зневажати свій стан, свої здобутки і успіхи. Моє тіло: я хочу приділяти йому більше любові і поважати. Я хочу його розвивати, робити міцним і витривалим. Я хочу бути своїм ідеалом! Я точно знаю, що в мене все вийде. Дякую, що зі мною", – підсумувала вона.

 
Незабаром співачці виповниться 22 роки

До речі, про стосунки зі своїм тілом Анна завжди говорить відверто з підписниками в соцмережах. Дівчина, яка у січні 2022-го збільшила груди, якось продемонструвала шрам після операції. Вона також не соромиться розповідати про уколи краси та інші маніпуляції з зовнішністю.

Нагадаємо, нещодавно Трінчер та її чоловік, блогер Олександр Волошин переїхали до нового помешкання. Пара, яка раніше жила у квартирі, вирішила спробувати пожити за містом у приватному будинку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"В ах*ї": Трінчер зізналася, чи задоволена збільшеними грудьми, а її чоловік кардинально змінив імідж

"Не сиджу на дупі рівно": чоловік Трінчер пояснив, чому не пішов захищати країну, та чи відчуває себе винним

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів