Остапчук про кризу, з якою стикнулася в Відні: Я ніхто і звати мене ніяк

26 липня 2023, 17:19

Для нотаріуски Христини Остапчук, яка торік мала план перезимувати у Відні, але так і продовжує мешкати на дві країни, настав час непростих роздумів та рішень. Адже її улюблена робота, від якої вона вимушено взяла паузу, за таких умов неможлива.

Про кризу, особисту та професійну, яку вона зараз переживає, ексдружина Володимира Остапчука відверто розказала підписникам у Instagram.

"Я ніхто і звати мене ніяк"… таке відчуття я отримала живучи в Європі", - почала Христина, пояснивши, що має на увазі.

 
Христина не говорить про причину свого розлучення з Володимиром, на інші ж теми спілкується з підписниками досить відверто
фото з instagram остапчук

"Все своє життя я працюю, багато зусиль покладено на те, щоб здобути професію мрії, щоб придбати житло, та щоб, знаєте, так пишатись собою, коли питають тебе: "ти ким працюєш?!", а я така у відповідь, з високо піднятою головою казала: "я приватний нотаріус"…. Щоденні робочі дзвінки, зустрічі і відчуття, що твоя думка важлива і має вагу в бізнес - колі серед клієнтів, тощо. Для тих, хто не знає - моя професія не передбачає зміну локації, тим більше зміну країни. Так, ніби я і хотіла зробити паузу саме в нотаріаті, та на війні, я зрозуміла, що я все життя поклала на те, щоб бути професіоналом в справі, яка не передбачає переїзд і тепер тут, я ніби і ніхто", - написала вона.

Остапчук припускає, що доля в такий спосіб робить їй виклик, щоби вона знайшла себе нову.

 
Власну нотаріальну контору Остапчук відкрила у 22 роки

"Я думала про це, та це виходить, ніби в 36 треба почати все знову?! І питання зараз не стільки про заробляння коштів, а скільки про самозайнятість і відчуття, що я не стою на місці! Можливо прийшов час дозволити собі це, якось робити щось незвичне для себе, або не робити взагалі нічого… хоча це не про мене, блін. Короче кажучи, мій маятник коливається від: треба позбутись цього "синдрому відмінника" і жити на розслабленому, до "Боже, терміново треба шукати нову професію і гризти землю знову", - поділилася жінка.

"А і ще, я ж не планувала переїзд, та поки вдома мені не буде спокійно, ну і плюс, ще деякі особисті обставини. Я думаю, що житиму на 2 країни… Що робити, хто з такими ж відчуттями, діліться, будемо справлятись разом!", - звернулася вона до підписників.

 
Христина поки не знає, що робити далі

Нагадаємо, в квітні Христина пояснювала, на які кошти живе, поки не займається нотаріальною діяльністю.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Вкладала душу": Остапчук висловилася про свій із ексом дім та взяла аскези

Остапчук розповів про бюджет із дружиною, а його колишня натякнула на розподіл будинку через суд

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів