Хливнюк розповів про відчуття провини при виїзді за кордон та чи повернеться до свого репертуару російською

11 серпня 2023, 15:15

Фронтмен гурту Бумбокс Андрій Хливнюк, який від початку війни боронить Україну зі зброєю в руках, згадав про захищати Україну.

В інтерв'ю ВВС він також розповів, де побував під час війни, через що відчуває провину та чи збирається повертатися до російськомовного репертуару після перемоги.

За словами Хливнюка, в нього не було жодних вагань перед рішенням піти на службу.

"Наших дітей обстрілювали, мою колишню дружину, мою маму. Справа була не у виборі. Я дорослий сильний чоловік, віком за 40 років. Є люди, яким потрібна моя допомога, тому що вони опинилися під вогнем. Їхні будинки ось-ось будуть зруйновані, на жаль, людей, знаєте, пограбують, а деяких зґвалтують.


Так що ти не думаєш про це багато. Ти просто ідеш захищати, тому що це відбувається у тебе вдома", - запевнив він.

 
Хливнюк був одним з перших артистів, хто встав на захист батьківщини
скріншот з відео

А ще артист розповів, де він був під час війни. Спершу захисник перебував на Київщині, а нині служить на півдні України:

"В Бучі, в Ірпені, і далі на сході, на східному фронті. І ось уже рік як я на південному фронті. І я бачив, що вони зробили з Херсонщиною".

Музикант також відповів, чи відчуває провину, коли виїжджає за кордон з благодійними концертами.

"Так, ти почуваєшся винним. Ти кажеш собі, що це дуже важлива робота, що ти, можливо, збереш якісь пожертви... Знаєте, щоб розповісти людям в усьому світі, що відбувається, яка допомога нам потрібна. Але ти почуваєшся винним, бо залишаєш там свій екіпаж і дуже хвилюєшся за людей, бо їм бракує одного або двох з вас.

Тож якщо у вас невелика команда, навіть така, як у мене, є невеликий загін безпілотників, бойових безпілотників. Я оператор безпілотника. Але я знаю, що через брак пілота вони виконуватимуть іншу роботу, можливо більш небезпечну, можливо менш, я не знаю. Ви розумієте, що хочете повернутися якомога швидше", - розказав співак.

 

Андрій також заявив, що після закінчення війни припускає можливість повернення до свого російськомовного репертуару.

"Після війни, можливо, за кілька років, але я бачив жахіття. Я був свідком жахливих сцен, коли ми деокупували території. Я бачив такі речі, що поки ця війна триває, не можу уявити, що співатиму власні російськомовні пісні", - наголосив співак.

Нагадаємо, раніше Хливнюк звертався до росіян, які виросли на його музиці.

А якось він зізнавався, що серед музикантів країни агресора є один артист, із яким він продовжує спілкуватися.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Підіймає бойовий дух: Хливнюк у вільний від служби час гайнув у танок. ВІДЕО

Хливнюк розказав про рішення піти на фронт та невиконану перед дітьми обіцянку

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів