"Він схожий на тебе": Кароль у день народження покійного чоловіка виклала милі фото з дорослим сином

14 серпня 2023, 10:15

14-го серпня чоловікові співачки Тіни Кароль, Євгену Огіру мало б виповнитися 43, якби не жорстокий рак, який забрав його життя 10 років тому.

У день народження покійного коханого артистка виклала фотографії з дорослим сином Веніаміном та написала зворушливий пост.

"Привіт, пишу тобі у твій день. Сьогодні дитячі свята починаються з хвилин мовчання за тими, кого вже нема. Діти вміють шанувати пам’ять та поважати героїв, серед яких їх батьки та родичі. Сльози на їх очах сухі, наші діти сильніші за нас. Доля, яка випала нашим дітям тяжка і несправедлива. Я бачу, як цей біль перетворюється на мотивацію та характер", - зазначила Тіна.

 
У листопаді Вені виповниться 15 років

"Молодих вдів, таких розгублених, таких сильних - нас сьогодні таких, нажаль, більшає. Хлопчиків з портретом тата у кишені також більшає.

Ми 10 років, усвідомлення цього неможливе, слідуємо за твоєю зіркою. Ти бився за життя відчайдушно у всіх на очах, у моїх руках. Ми любимо тебе, наш тато. Ми йдемо далі, як ти й просив, але не повз, а з тобою, в нашій пам’яті і серці. Дивись, він дуже схожий на тебе, розігрує мене так само, як і ти, а я вірю всім вашим жартам", - зізналася Кароль.

 
Хлопець усе більше стає схожим на свого батька
 

"Цей день - день твого духу та мудрості. Прикладом бути неможливо, а орієнтиром можна. Назавжди разом", - підсумувала артистка.

 
Після смерті Огіра Тіна неодноразово наголошувала, що тепер син - головний чоловік у її житті
 
Веня, як відомо живе і навчається у Британії
 
Головна мамина радість уже вищий за неї

Нагадаємо, у травні Тіна теж показувалася з сином, але тоді він виглядав не таким дорослим, як на нових фото.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Кароль із чорними губами драматично пообіймала себе на підлозі

Кароль у трико закрутилася в йога-позу та заінтригувала новим баченням

Кароль у ніжному плетиві вигнулася на килимі та оголила ребра

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів