Джолі набила тату на середніх пальцях (і це не f*ck you Бред Пітт). ФОТО

25 серпня 2023, 10:30

Американська акторка Анджеліна Джолі оновила колекцію своїх татуювань, і через це Бреду Пітту, мабуть, гикається вже декілька днів. Винен тату-майстер, який заінтригував інтернет-користувачів, змусивши подумати, що на середніх пальцях Енджі - нецензурний меседж на адресу ексчоловіка.

"Досі не можу повірити в те, що справді взяв її за руки та зробив їй татуювання", - поділився днями автор у своєму Instagram, запропонувавши підписникам відгадати, що це.

 
Коли хотів напустити туману, але перестарався...
фото з instagram

Версії не забарилися, і дуже поширеною була " f*ck you Бред Пітт". Майстер у коментарях заходився запевняти, що це не так, а згодом виклав незаблюррене фото та перепросив Анджеліну.


 
Ось нові татуювання Анджеліни

"Передусім, мені шкода через усі ці негативні спекуляції та я щиро вибачаюся перед Анджеліною Джолі за стрес, якого міг їй завдати. Татуювання являє собою два геометричні та абстрактні зображення кинджалів / жодним чином не пов'язані з релігією або хрестом", - пояснив він.

Нагадаємо, свого часу Джолі пояснювала, чому так любить татуювання.

Як відомо, шлюборозлучний процес Енджі й Бреда та поділ майна, який тривав цілих сім років, нарешті добігає кінця. Переможцем джерела називають Пітта, якому дістається французький маєток, де пара колись одружилася.

Фото Getty Images

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Кава та дружні теревені: чотирьох дітей Джолі й Пітта підловили на вулицях Лос-Анджелеса

Джолі з 21-річним сином у вишуканих луках відвідали Білий дім. ФОТО

Зуб, корови і 12 бургерних: якими подарунками дивували коханих Джолі, Йохансон, Аффлек та Депп

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів