"Велика перемога Бреда": ЗМІ повідомляють про завершення 7-річної судової війни Пітта й Джолі

12 серпня 2023, 09:00

Схоже, запекла судова війна між голлівудськими акторами Бредом Піттом і Анджеліною Джолі, яка тривала сім років, добігає кінця, і експодружжя нарешті зможе перегорнути цю сторінку і рухатися далі.

Результат називають "великою перемогою" для 59-річного актора, адже йому залишається його "щасливе місце", французький маєток-виноробня Château Miraval.

Про це розказало джерело In Touch Weekly.

 
Пітт та Джолі нарешті поставлять крапку в цій історії?
фото getty images

"Вони витратили так багато грошей на ці судові баталії, зокрема на війну за опіку, й Енджі зрештою може розоритися, тож скоротити її втрати - це розумно. Це велика перемога для Бреда", - запевнив співрозмовник видання.

"Юридичні витрати астрономічні. Ось чому Анджеліна схиляється до того, щоби поступитися і в інших їхніх суперечках, що лишилися", - зазначив співрозмовник видання.

Що ж стосується безпосередньо Міраваля, то Джолі буцімто дала свою згоду на залучення медіатора, який допоможе знайти рішення. Як відомо, акторка продала свою частку російському олігархові Юрію Шефлеру, що категорично не влаштувало Пітта, який переконаний, що колишня вчинила так йому назло. Актор звернувся до суду з вимогою зупинити продаж. Він рішучо налаштований випхати росіянина зі свого виноробного бізнесу, пише Page Six.

Джолі ж звинувачувала Пітта в "розграбовуванні" Міраваля і витрачанні на нього надмірних коштів. Вона оцінювала свої збитки в 250 мільйонів доларів. Наскільки стало відомо інсайдерові, цю суму Бред зрештою їй і виплатить, але натомість отримає повний контроль над маєтком.

 
У шато Міраваль актори в 2014-му році зіграли весілля
фото afp з сайту getty images

Опіка над трьома із шести спільних дітей експодружжя, які поки не досягли 18-річного віку (це 17-річна Шайло і 15-річні Нокс та Вів'єн) лишається за Анджеліною, але Бред матиме право з ними бачитися.

"Він каже друзям, що фактично переміг. Він втратив дуже багато часу з дітьми, але ніколи не пізно надолужити та відбудувати ці стосунки. Принаймні Міраваль буде його - і він нарешті зможе рухатися далі в своєму житті", - підсумувало джерело.

Нагадаємо, Пітт і Джолі офіційно перестали бути подружжям ще в 2019-му році. Подейкують, торік у житті актора, якого Анджеліна звинувачувала у сімейному насильстві, з'явилася нова жінка, Інес де Рамон.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Від довгокосого блондина до хуліганської стрижки і сивої борідки: як змінювався імідж Бреда Пітта за 30-річну кар'єру

Кінець епохи: маєток, де жили Пітт і Джолі, продали за вражаючу суму

Не Джолі єдиною: найвідоміші романи Бреда Пітта

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів