Тополя назвав стосунки на відстані ненормальними та зізнався, коли востаннє плакав

25 серпня, 13:15

Музикант Тарас Тополя, який на початку війни пішов служити у територіальну оборону, розказав про життя його родини у США.

В інтерв'ю Славі Дьоміну він також розповів про стосунки з дружиною, співачкою Alyosha, та згадав, коли востаннє плакав.

У США наразі окрим дружини і дітей Тополі проживають його мама, вітчим, тітка, дядя, сестри і брати.

"Поки ми говоримо з тобою, дружина з дітьми чілять у басейні. Їх підтримує моя мама і вітчим. Тобто всі потреби, які вони закривають, за що їм величезна вдячність. Крім того вони пішли до школи (в музичну школу), де для них дали повний карт-бланш безкоштовно", - пояснив співак.


 
скріншот з відео

"У нас були певні заощадження. Скільки там Олена витрачає щомісяця на сукні для благодійних виступів, на які вона регулярно літає, інші речі... Я цього не знаю, я не вникав. Щоб жити родині в Америці, мабуть, вона має заробляти чистими мінімум $3000-4000", - прокоментував він.

Тополя також прокоментував стосунки на відстані з дружиною.

"Це дуже складно. Складно не через те, що у нас змінилося ставлення одне до одного. Просто складно… Її місяцями не було, як притулитися до чоловіка. Вона більш тактильна, більш романтична, їй не вистачає ніжності. Складно і в психологічному плані. Плюс секс. Це ж ненормально, у нас здорова сім'я, у нас пристрасть з Оленою, ми кохаємо один одного, ми цікаві один одному. Коли ти на відстані, ти ж не телепортуєшся. Мені головне – довіра. Вона збереглася. У нас із нею довіра один до одного", - запевнив Тарас.

 

А ще Тополя згадав, коли востаннє пускав сльозу.

"Це було в Києві в перший тиждень війни. Ми готувалися до атаки нічної. Наш підрозділ охороняв спільно з Нацгвардією аеропорт "Жуляни", здійснював охорону району Києва і там була висадка десанту... Воно все нагнітало так, що, можливо, ця ніч вже остання.

Я пам'ятаю, що не до сліз, але до клубка в горлі. Як добре, що в цей період часу у нас таке військове керівництво, політичне керівництво, народ", - поділився спогадами музикант.

Як відомо, Тарас і Олена виховують трьох дітей: синів Марка і Романа та доньку Марію.

Нагадаємо, у вересні минулого року Alyosha розказувала, чому їй не подобається жити у США та скільки вона витрачає.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Настрій – кохаю": Тополя побачився з дружиною Alyosha після 5 місяців розлуки. ФОТО

"Які часи, таке і свято": Антитіла привітали захисника Тополю з 35-річчям


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів