"Без філерів, ботоксу та операцій": 58-річна Порізкова показала, як виглядає з професійним мейкапом та без

30 серпня 2023, 16:20

Чеська супермодель Пауліна Порізкова, яка обрала шлях природного старіння, без уколів ботоксу та пластики, не завжди подобається собі та поки перебуває на шляху до повного прийняття себе.

Своїми думками про це, а ще відео, на якому видно, як змінює зовнішність макіяж та хороше освітлення, вона поділилася в Instagram.

"Це 58-річне обличчя без філерів, ботоксу чи операцій у хорошому освітленні та з прекрасним професійним мейкапом. А ось те саме обличчя без мейкапу", - написала зірка.

 
Пауліна показалася підписникам як із мейкапом, так і без

Зі слів Пауліни, її вибір - це не втручатися "всередину" обличчя, але процедури лазерної косметології вона робить. Утім ні вони, ні найдорожчі креми не здатні зовсім зупинити старіння.

"Бувають дні, коли мені це подобається. Я відчуваю, що моє обличчя набуло характеру, хай і втратило юну чарівність. Здається, це чесний обмін. Бувають дні (зазвичай лише коли я позую для фотосесії), коли мені доводиться ковтнути прийняття себе", - поділилася вона.

 

"Я змінилася. На щастя, ці зміни також означають, що я стала мудрішою. Та зухвалішою. Тож я продовжую ковтати прийняття себе", - додала Порізкова.

У житті моделі є чоловік, який вважає її вродливою та щодня доводить це їй словами та вчинками. Порізковій важливо, щоби ті, хто її любить, любили її за те, ким вона є, а не за те, ким здається, або те, чого від неї очікують.

"Зовні я змінилася. Суспільство каже - на гірше. Всередині я теж змінилася. Ті, хто важливий для мене, кажуть - на краще. Коли я заплющую очі, то почуваюся такою бажаною та вродливою, як ніколи. Коли я розплющую їх, світ ніколи не був таким прекрасним, як зараз. Отже, ще один ковток прийняття себе. Може, одного дня я просто зможу подивитися на себе так, як я дивлюся на інших", - додала Пауліна.

Нагадаємо, Порізкова має що відповісти ейджистам, які закликають її схаменутися, перестати поводиться "як 16-річна" та присвятити себе онукам.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Порізкова з нагоди 58-річчя показалася голою в ліжку. ФОТО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів