"Стреси почали вилазити боком": alyona alyona повідомила про проблеми зі здоров’ям та бере паузу у концертній діяльності

31 серпня 2023, 18:06

Реперка alyona alyona зробила неочікувану заяву. Артистка, яка впродовж останнього року гастролювала по всьому світу з благодійними концертами, вирішила зробити паузу.

Про це виконавиця повідомила у своєму Instagram.

Зі слів зірки, не в останню чергу причиною такого рішення стали і проблеми зі здоров’ям.

 
Артистка несподівано зробила заяву
фото з instagram alyona alyona

"Не буду розкривати всі подробиці, лиш скажу, що постійний перетин кордону витягнув із мене всі сили — як моральні, так і фізичні, а ще добряче вдарив по здоров‘ю. Планую в листопаді витратити місяць на відновлення сил організму. У грудні хочу присвятити місяць творчості. Що буде в січні — ще не вирішила, але знаю точно, що на ці три місяці я не зникну з публічного поля", – пообіцяла вона.

 

"Я буду виходити в сторіз, розповідати, як я, що зі мною відбувається і взагалі, що говорять мої аналізи і т.д.. Але я не буду давати концерти (можливо, тільки якісь винятки). За останні півтора року я дуже мало приділяла часу тому, що турбує особисто мене. Особливо здоров‘ю. І пережиті стреси почали вилазити боком — це я можу констатувати точно. Хочу себе підлампічити", – написала артистка.

 
На початку лютого цього роки артистці зробили серйозну операцію. Втім, чи пов'язана її теперішня заява з цим, виконавиця не повідомила

Нагадаємо, alyona alyona на початку повномасштабного вторгнення залишилася в Україні. Артистка волонтерила разом з друзями. Однак через певний час вирішила повернутися до творчості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Не хочеться бути токсичною": alyona alyona у леопарді оголосила про паузу у соцмережах

"Наповнена любов'ю і вдячністю": alyona alyona у день народження попозувала на дорозі у жовто-блакитному луці

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів