"Ноги блищать, зате живіт стирчить": alyona alyona в трусах і з кавуном відреагувала на сексистські заяви Остапчука

9 серпня 2023, 13:45

Реперка alyona alyona слідом за своєю колегою, співачкою Мариною KRUTЬ відповіла на сексистські заяви телеведучого Володимира Остапчука стосовно "неідального" тіла жінки.

У мережі 32-річна зірка наробила відвертих фото з кавуном та наголосила, що тіло - особиста справа кожного.

"Я, напевно, на 9/10. Хоч ноги і піся у мене блищать без волосся, зате живіт трохи стирчить і не дає вам це побачити. P.S.: А взагалі, обмежені люди завжди намагаються обмежити інших, але є люди без меж. Вони не оцінюють інших людей, живуть собі у мирі й гармонії з собою та іншими.

Я знаю, що зараз у коментарях налетить мільйон коршунів, які просто порвуть мене за те, яка я є. (Можливо не тут, а під публікаціями тих видань, які стирять цей пост і напишуть найкарколомніший заголовок. Дайте їм декілька годин)", - заспойлерила реперка.


 
Судячи з фото, alyona alyona підтримує заяву Остапчука щодо гоління

"Але коли ти любиш і приймаєш себе — тільки тобі вирішувати чи худнути, чи гладшати, чи голити ноги, чи не голити, чи збільшувати губи, чи робити ліпосакцію, чи робити будь-що зі своєю зовнішністю. Запам'ятайте раз і назавжди: ваше тіло — ваше діло", - наголосила вона.

 
Однак вважає, що живіт - зовсім не проблема
 
Реперка не боїться показувати себе з будь-яких ракурсів
 

Нагадаємо, скандал із сексистськими висловлюваннями в шоу телеведучого Володимира Остапчука майже нікого не залишив байдужим. Раніше телеведуча Маша Єфросиніна, не називаючи імен, звернулася до тих, хто заходився роздавати "мудрі" поради.

Долучився до так званого флешмобу і співак Володимир Дантес.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів