"Публічно намагаються мене знищити": Войтенко вперше прокоментував заяву ексдружини про насильство

7 вересня 2023, 14:30

Актор Костянтин Войтенко через кілька днів після заяви ексдружини, хореографки Валентини Марініної щодо пережитого в шлюбі фізичного та психологічного насильства вирішив прокоментувати ситуацію.

У своєму Instagram він назвав слова колишньої неправдивими і заявив, що його публічно намагаються знищити.

"За кілька останніх днів я отримав сотні коментарів, дзвінків та запитань. Мене звинувачують просто так без всяких доказів в жахливих злочинах, мені ставлять психічні діагнози.

Я не збирався відповідати на всю брехню, яка лилась на мене останні три роки, але коли зараз публічно намагаються мене знищити і зруйнувати мою карʼєру я мушу відповісти", – написав він.


 
Актор заперечує всі звинувачення
фото з instagram Костянтина Войтенка

"Я всіляко засуджую будь-який прояв насильства і ніколи не вчиняв так відносно будь-кого. Не маю наміру підтримувати цю тему в публічному просторі заради своєї дитини. Такі серйозні звинувачення мають вирішуватись в правовому полі.

Всі питання будемо розглядати тільки в суді. Всі докази і вся інформація стосовно цієї теми вже передана адвокату. Тому підігрівання інтересу задля клікбейтних новин – від мене не чекайте. Дякую всім за слова підтримки", – додав Войтенко.

 
фото з Instagram костянтина Войтенка

Нагадаємо, після заяви Марініної Войтенко почав з’ясовувати з нею стосунки у приватних повідомленнях. Переписку з актором виклала у соцмережах сама жінка. Тоді як Войтенко замість офіційного коментаря поділився дописом про його "нову щасливу родину" з теперішньою дівчиною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Ти все вигадала": ексдружина Войтенка оприлюднила їхню переписку, а він показав "щасливу родину" з нинішньою коханою і дітьми

Войтенко про своє розлучення: Найважливіше зараз – залишатися людиною

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів