"Застосовую як ліки": Фреймут професійно повчила етикету "матюків"

7 вересня 2023, 18:00

Телеведуча Ольга Фреймут, яка на час війни зупинила свою етикет-рубрику, схоже, повертається до старих звичок.

Цього разу вона професійно розказала про вживання нецензурної лексики та повчила, коли краще уникати "матюків".

"Матюкатися, чи ні? Я дуже боюся нічок у Києві, лякаюся проспати тривогу, бо ж малі діти - і сама є затятою фанаткою життя. Тоді заходжу на форуми телеграм-каналів і бачу там суцільні матюки. І хоч сама володію такою лексикою, застосовую її як ліки, коли, наприклад, на мене по зустрічній хтось їде, або виливаю окріп на пальці... Вчені ж довели, що матюки у побуті вгамовують фізичний біль", - зазначила Фреймут.

 
Цікаво, що повчати підписників Фреймут вирішила в самій лише сорочці
фото з instagram

Богиня етикету порадила уникати нецензурної лексики політикам, медійним персонам, дипломатам і блогерам:

"Під час війни хочеться покладатися на сильних особистостей, які тримають ситуацію під контролем. Холодна німа лють в очах, як на мене, - ідеальна альтернатива матам".

"Матюкання на роботі. Чим ближче посада людини сягає вершечка карʼєрного дерева, тим небезпечніше при ній демонструвати невимушеність мови. Такі люди переважно довго дряпалися догори, тому розраховують на належну повагу. Тримайте субординацію, якщо дуже хочеться поматюкатися, знайдіть собі вдячного слухача у перукарнях", - наголосила Ольга.

А ще Оля (яка є мамою трьох дітей) порадила батькам, як присікати "матюки" з боку дітей.

"Так, діти можуть користуватися лайливим словечком серед однолітків, щоб бути "своїми", але в моїй присутності це зупиняю. Без драми, втім строго даю знати, що мені така розмова не подобається", - зазначила вона.

 
Ольга не дозволяє своїм дітям казати при ній лайливі слова

Діти - як собачки- вони відчувають, блефує господар, чи справді гнівається. У нашій сімʼї спрацьовують довгі промови про те, що матюки застосовуються неблагополучними верствами суспільства, наприклад, зеками та пʼяницями", - розказала телеведуча.

Нагадаємо, якось Фреймут повчила етикету телефонних дзвінків та розказала, як сама ставиться до того, коли їй зненацька телефонують.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Телеведуча Ольга Фреймут розказала, як треба поводитися, щоби бути справжньою леді

Ольга Фреймут вирішила побалакати зі своїми підписниками про міцний алкоголь. Зокрема про горілку, яку, принаймні, в чистому вигляді, не радить вживати жінкамПриєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів