"Міс Україна Всесвіт"-2023 Усанова отримала корону від попередниці та відкрила фонтан у київському ботсаду. ФОТО

8 вересня 2023, 14:00

У четвер 7-го вересня в Національному ботанічному саду імені М. Гришка відбулась церемонія офіційної передачі титулу і корони "Міс Україна Всесвіт".

Володарка минулорічного звання "Міс Україна Всесвіт" Вікторія Апанасенко урочисто передала корону новоспеченій міс Ангеліні Усановій.

"Дуже непросто творити красу, коли нема світла і бомблять. Але ми творили і творимо зараз. За весь цей час, з початку повномасштабної війни в Україні, ані мені, ані всій команді Оргкомітету жодного разу не спало на думку відмовитися від участі у конкурсі Miss Universe. Навпаки, ми вважаємо, що зараз це важливо, як ніколи! Бо це наша боротьба!", - заявила президентка конкурсу "Міс Україна Всесвіт" Анни Філімонова.

 
Анна Філімонова, Ангеліна Усанова та Вікторія Апанасенко

"Прекрасна Ангеліна Усанова - це дуже влучний та гідний вибір, адже для нас важливо, щоб дівчина, яка буде представляти Україну, була сильним лідером, мудрою та багатогранною особистістю. Цього року, як і завжди, ми готуємо дуже потужну презентацію України на міжнародному конкурсі", - додала Анна.

 
Ангеліна - співачка, авторка пісень, музикант. Пише та виконує пісні на теми миру, екології та любові
 
А тепер вона ще й "Міс Україна Всесвіт"-2023
 
Емоції чере край

Місце проведення заходу було обрано не випадково. Одночасно з передачею титулу і корони "Міс Україна Всесвіт" відбулось урочисте відкриття фонтану "Відродження", розташованого на площі "Квітка життя" біля центрального входу у ботсад.

 
"Центральна композиція світлодинамічного фонтану – золота квітка лотоса, як символ життя, що розквітає та наповнюється від кохання. Скульптура чоловіка і жінки з’явилась вже пізніше, під час повномасштабної війни, коли я почула зворушливу історію жінки, чоловік якої загинув. Тому ця пара в центрі квітки лотоса - символи вічної енергії любові та гармонії, які ніколи не вмирають. Вони символізують зародження нового, світлого та наповненого життя", - поділилася Усанова

"В 2020-му році я брала участь у благодійному спортивному проєкті "Wake up, Ukraine", тренування проходили навколо цього фонтану, він був в не дуже доброму стані і я поставила ціль його відновити і реконструювати. Під час моїх благодійних онцертів в Європі, разом з однодумцями я збирала кошти на фонтан "Відродження"", - зізналася Ангеліна Усанова.

 
По периметру фонтану 8 мовами написана фраза "Нехай буде мир у всьому світі": українською, польською, німецькою, англійською, французькою, іспанською, японською, арабською

За музичну частину вечора відповідав Дмитро Шуров. Але й Ангеліна також потішила гостей своїм співом. Дівчина виконала свою композицію "Наші молитви будуть почуті".

 
Усанова ще й звукова цілителька (що б це не означало) та знає 7 мов
 
 
Діма та Оля Шурови підтримали "Міс Україна Всесвіт"

Як відомо, Ангеліна Усанова представлятиме Україну на Miss Universe-2023, фінал якого відбудеться 18 листопада 2023 року у Сальвадорі.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів