Звукова цілителька зі знанням 7 мов: обрано "Міс Україна Всесвіт"-2023

17 серпня 2023, 15:30

Оргкомітет конкурсу "Міс Україна Всесвіт" оголосив переможницю 2023-го року. Нею стала 26-річна киянка Ангеліна Усанова.

Детальніше про дівчину розповіла засновниця змагання Анна Філімонова на своїй сторінці в Instagram.

 
Ангеліна представить Україну на конкурсі "Міс Всесвіт"-2023
фото з instagram анни Філімонової

"Нова "Міс Україна Всесвіт"-2023 Ангеліна Усанова… Співачка, авторка пісень. Вчителька йоги та медитації. Звуковий цілитель. Пройшла кілька ступенів навчання в ашрамах Шиваванди йоги в Австрії та Індії", – розповіла Філімонова.


 

"Вивчала нутриціологію в Institute for Integrative nutrition (США). Волонтер, яка дуже багато коштів збирає на допомогу сімʼям біженців з Маріуполя, Каховки, збирала кошти на карети швидкої, робила власні живі концерти в Европі де збору кошти для України та ЗСУ, побудували дещо прекрасне, але про це згодом", – заінтригувала вона.

 
Ангеліна займається волонтерством, зокрема, збирає кошти на допомогу переселенцям з Маріуполя та Каховки
фото з Instagram ангеліни усманової

Також із цікавих фактів про Ангеліну – володіння 7 мовами. Дівчина, зокрема, розмовляє французькою, німецькою та японською. Нині дівчина перебуває у США, де працює над своїми піснями.

 
26-річна Ангеліна з Києва

До речі, Філімонова також пояснила, як цьогоріч обирали переможницю. Зважаючи на війну, організатори вирішили обмежитися онлайн-співбесідами та голосування жюрі.

Нагадаємо, минулого року переможницею "Міс Україна Всесвіт" стала Вікторія Апанасенко. Дівчина хоч і не перемогла у фіналі "Міс Всесвіт", проте відзначилася нагородою за найкращий національний костюм. Вбрання згодом продали на аукціоні за понад 10 тисяч доларів, а зібрані кошти відправили на протезування військовим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Міс" Апанасенко в обтислій сукні пообіймала саму себе

Вперше в історії: Україна перемогла у конкурсі національних костюмів "Міс Всесвіт"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів