"Мій мозок кипить": дружина Мірошниченка розповіла про істерики прийомного сина та бажання вдочерити ще дівчинку

10 вересня 2023, 13:38

Дружина телеведучого Тімура Мірошниченка Інна розповіла, з якими труднощами зіштовхнулася у вихованні всиновленого дворічного Марселя.

Жінка відверто зізналася, що психіка прийомного сина ще дуже розхитана, і будь-що може викликати у нього істерику.

Одкровеннями дружина Мірошниченка поділилася на своїй сторінці в Instagram.

Інна пише, що складнощі виникають через те, що у Марселя ще не сформувалася прив’язаність.


"Привʼязаність формується до 8 місяців, і якщо в цей час не було люблячого дорослого поруч, то частіше за все дитина закривається у капсулі недовіри", – пише жінка.

 
У хлопчика розхитана психіка та є фізичні вади

Вона зазначає, що істерики у сина зупинити неможливо, тож їй доводиться чекати годину-дві, поки малюк не засне від знесилення.

"Чекати й намагатися вберегти його від сильних травм під час аутоагресії... Складно, бо не так багато часу пройшло, аби він почав нам довіряти. Складно, бо в очах все ще читається сильний біль", – поділилася Інна.

Жінка каже, що їй важко, бо з усім справляється сама, без допомоги чоловіка, оскільки він багато працює.

"Складно, бо їжа 100500 разів на день сама не приготується, а наслідки її споживання дітьми самі не приберуться", – пише Мірошниченко.

 
Також у Мірошниченків є 5-річна донька Мія та 3-річний син Марк

"Складно, бо у мене паралельно ще багато роботи, відмовитися від якої я не можу, бо це одночасно мій ковток свіжого повітря... Складно, бо я дуже ціную тишу, особистий простір і вкрай вимоглива до себе. А зараз я все роблю "недо".
Я відкриваю двері яблуком, знаходжу їжу на поличці з одягом (і це не діти), постійно гублю ключі та телефон, бо мій мозок кипить", - зізналася багатодітна мати.

Інна часто перебуває на межі зриву, втім готова через рік взяти з дитбудинку ще одну дівчинку. Визнає, що це важко і виклик для неї, однак вважає, що впорається.

"У мене є перевірочне питання. Коли нудить від втоми чи всю трусить, я питаю себе "ти ще хочеш усиновити дівчинку за рік?". Поки моя відповідь "так", я справляюсь. Але це важко. Це виклик", – додає дружина Тимура Мірошниченка.

Нагадаємо, Тімур із Інною відверто розповідають про проблеми, з якими стикнулися на своєму шляху прийомного батьківства. Також вони не приховують, що маленький Марсель має серйозні проблеми зі здоров'ям та може ніколи не стати таким, як його однолітки.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів