"Повернулася в місце сили": Юрушева вперше після початку війни завітала до Києва. ФОТО

11 вересня 2023, 13:45

Дружина колишнього депутата Олександра Скічка Єлизавета Юрушева вперше після 24-го лютого завітала до Києва.

Багатодітна мама показалася в яскравому луці на столичних вулицях та описала в Instagram, яка вона щаслива повернутися в своє місце сили.

"Мій любий Київ, як завжди ти мене закрутив так, що це мої перші фото за всі дні поки я тут. На фото - щаслива я, яка повернулася додому, яка повернулася в своє місце сили, аби розібратися з усіма сумнівами та зрозуміти, що неважливо де ти - в тебе є тільки один дім, який ти любиш усім серцем❤️❤️❤️", - зазначила бізнеследі.

 
На початку повномасштабного вторгнення Юрушева була у Відні, де народжувала свою другу доньку Анну, а потім з трьома дітьми поселилася в Мілані

"Відчуття, ніби приїхала до мами, в рідний, дорогий серцю дім, який завжди наповнює, направляє. Тут завжди моє серце б‘ється сильніше, а інтуїція набирає нових і нових обертів. На жаль, мені скоро знову час покидати тебе, мій рідний дім, але я рада кожному тут моменту, кожній зустрічі. На жаль, не змогла побачити всіх, кого хотіла, але мушу їхати до дітей. Я люблю тебе, Києве, знай це! Завжди любила і буду любити!", - запевнила Юрушева.

 
Ліза казала, що чоловік приїздить до них, адже має на це право як батько трьох дітей

Нагадаємо, у листопаді 2022 Юрушева заявила, що вирішила перейти на українську мову після відпочинку в Туреччині, де було багато росіян. Через місяць після того вона ділилася враженнями від переходу на солов'їну.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів