"Стан доводив до божевілля": 31-річна Цимбалару ошелешила новиною про втрату слуху

5 липня, 10:00
Анастасія Цимбалару про проблеми зі слухом

Анастасія Цимбалару розказала про проблеми зі слухом та свій стан зараз

Зірка "Жіночого лікаря", українська акторка Анастасія Цимбалару повідомила, що повністю втратила слух.

У своєму Instagram 31-річна актриса зізналася, коли в неї почалися проблеми зі здоров'ям і як проходить лікування.

"Історія почалася десь місяць тому, коли я просто прокинулася зранку і зрозуміла, що я нічого не чую. В прямому сенсі слова – я просто оглухла. Я абсолютно нічого не чула лівим вухом, з правим — ситуація була трішки краща. Було таке відчуття, ніби я перебуваю під водою. Був високий тиск у вухах, я не могла ідентифікувати, звідки доносяться звуки, я не могла чути, про що зі мною розмовляють люди. Ба більше, коли я намагалася говорити самостійно, я не чула навіть саму себе", — пригадала Цимбалару.


Цимбалару плакала на підлозі

Акторка була у відчаї від нерозуміння свого діагнозу

Акторка припустила, що проблеми могли бути спричинені через погодні умови.

"Я подумала, що це пов'язано з погодою, бо тоді саме дощило, були різкі перепади температури. Я поїхала на знімальний майданчик і практично не могла працювати, бо не чула, як до мене звертаються люди. Наступного дня ситуація погіршилася тим, що в мене почалися постійні шуми у вухах, наче це старий телевізор, що шипить. До цього додався якийсь тоненький ультразвук, який просто зводив мене з розуму", — розказала зірка.

Зірка Жіночого лікаря в сльозах

Зірка "Жіночого лікаря" подякувала рідним за підтримку

"Весь цей стан мене доводив просто до божевілля. Я не могла нормально жити, не могла самостійно пересуватися вулицею, не могла ні з ким говорити телефоном. Я почала шукати причину, бігати лікарями. Я здавала багато аналізів, і всі казали мені, що треба сідати на гормональну терапію. Випадково я знайшла клініку, де з'ясувалося, що в мене гайморит, який дав таке ускладнення. Ніхто не міг мені гарантувати, що мій слух повернеться", — зазначила акторка.

Нині Цимбалару майже пройшла курс лікування.

"Нині я майже закінчила своє лікування. Ще є певні проблеми. Я досі погано чую, то я продовжую потрошку налагоджувати стан свого організму. Я дуже сподіваюся, що зовсім скоро я повернуся до свого нормального життя", — підсумувала зірка.

Як відомо, у березні цьогоріч зірка повідомила про розлучення з актором Григорієм Баклановим. Пара побралася лише три роки тому, у 2021-му.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів