"Кохання перемагає досвід": ексголова "Нафтогазу" Коболєв одружився вдруге. Весільне фото

31 грудня 2023, 16:04

Ексголова правління НАК "Нафтогаз Україна" 45-річний Андрій Коболєв вдруге одружився.

Про це він повідомив у своїх "висновках" за 2023 рік.

"Почну з найскладнішого. Я одружився. І тут висновок можу зробити такий — не зарікайся… Жарт!!! Висновок інший — кохання перемагає досвід", - написав Андрій.

Коболєв зі своєю другою дружиною Світланою

Коболєв зі своєю другою дружиною Світланою

Фото Facebook Андрія Коболєва

Його обраницею стала юристка за освітою, 44-річна Світлана Панаіотіді. Жінка є співзасновницею центру для тварин "Звірополіс" у Польщі. Раніше обіймала посаду заступниці міністра розвитку економіки та працювала у наглядовій раді "Прозорро.Продажі".

Також Коболєв зазначив, що цього року зовсім відмовився від вживання алкоголю.

"Головним проміжним результатом повної відмови від алкоголю є поява купи вільного часу. Його можна витрачати на безліч інших речей, на які раніше бракувало часу. Висновки в цьому питанні робити ще рано, адже почав "100% сухе" життя в лютому, а план — не менше 12 місяців", - додав ексголова "Нафтогазу".

Як відомо, для Коболєва це другий шлюб. Він був одружений з Зоряною Коболєвою з 2003 по 2017 рік. Пара виховує трьох доньок, які проживають за кордоном.

Перша дружина ексголови Нафтогазу Зоряна з спільними доньками

Перша дружина ексголови "Нафтогазу" Зоряна з спільними доньками

Фото Facebook Зоряни Коболєвої

Нагадаємо, Андрія Коболєва звільнили з посади голови правління НАК "Нафтогаз Україна" у квітні 2021 року. Тоді він у своєму Facebook написав, що дізнався про це із ЗМІ й ніяких заяв про відставку не писав.


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів