Звинуватили у надсиланні порно неповнолітнім: дружина Веста стала фігуранткою його судової війни проти експомічниці

1 липня, 12:00

Здається, судова справа проти Каньє Веста набирає нових обертів та обростає цікавими подробицями. Як відомо, на початку червня на репера подала до суду одна з колишніх співробітниць бренду Yeezy, звинувативши його у харасменті та безпідставному звільненні. Так ось нині до процесу долучилася і чинна дружина Каньє Б’янка Сенсорі.

Як повідомляє Daily Mail, їй закидають розсилання порнографічного контенту співробітникам. Все це відбувалося буцімто після новини про намір Веста відкрити свою порностудію.

Каньє Вест і Б'янка Сенсорі

Здається, тепер проблеми не лише у музиканта, але і його дружини

фото Getty Images

Як йдеться у документах, компанія Веста працювала над створенням додатку для дорослих. Серед працівників, зокрема розробників, були і неповнолітні.


"Ніякі зусилля та запобіжні заходи не були застосовані, щоб убезпечити неповнолітніх співробітників від роботи над порнододатком чи вберегти їх від перегляду порнографії в процесі їхньої роботи", – йдеться у судових документах.

Цікаво, що у самому позові ім’я Сенсорі не фігурує, але про неї згадують як дружину музиканта.

Крім того, Веста звинувачують у жорстокому та нелюдському поводженні з підлеглими, а також у приниженні гідності своїх співробітників. У позові йдеться, що один з колишній керівних менеджерів компанії Yeezy Майло Яннопулос дозволяв собі називати працівників "новими рабами".

Що ж, Каньє Вест, який днями завітав до Москви на день народження головного дизайнера свого бренду Гоші Рубчинського, раніше коментував висунуті проти нього звинувачення.

Каньє Вест в окулярах
фото Getty Images

Щоправда, раніше йшлося лише про позов однієї співробітниці, тоді як зараз звинувачення набагато об’ємніші та грунтовніші. Того разу Каньє заявляв, що це його експомічниця дозволяла собі неприпустиму поведінку, шантажувала його та "застосовувала сексуальний примус".

Нагадаємо, раніше близький до репера інсайдер розповідав про його фінансові проблеми. Мовляв, становище настільки критичне, що Вест змушений благати про допомогу свою ексдружину Кім Кардашян.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів