28-річна донька Емінема вийшла заміж та показала фото з казкового весілля

21 травня, 12:00

Американський репер, продюсер, композитор та актор Емінем (Маршалл Брюс Метерз III) отримав іще один статус: тепер він тесть.

Дочка артиста, Хейлі Джейд Скотт 18-го травня вийшла заміж за свого коханого Евана МакКлінтока. Весільними фото 28-річна інфлуенсерка поділилася в Instagram.

Хейлі Джейд пішла до вівтаря в сукні з довгим шлейфом
Хейлі Джейд пішла до вівтаря в сукні з довгим шлейфом

"Цього тижня я прокинулася дружиною. Ми й бажати не могли кращого, красивішого весільного вікенду. Так багато щасливих сліз було пролито, так багато сміху та усмішок, так багато любові відчуто. Ми з Еваном дуже вдячні за те, що вся родина і друзі здійснили подорож, щоби підтримати нас у цьому новому розділі нашого життя в якості чоловіка і дружини", - написала Хейлі.


Донька Емінема офіційно зробила його тестем

Донька Емінема офіційно зробила його тестем

Як повідомляє Daily Mail, весілля відбулося в Баттл-Крік, що в штаті Мічиган. Церемонія, для якої був орендований маєток, була "скромних розмірів". 51-річний Емінем, звісно, подію не пропустив, а ще станцював традиційний танець батька з нареченою.

Схвильований наречений Еван

Схвильований наречений Еван

Скотт і МакКлінток разом із 2016-го року. В лютому 2023-го голуб'ята заручилися.

Як відомо, Хейлі - донька Емінема від його шкільного кохання, Кімберлі Енн Скотт. Пара одружувалася і розлучалася двічі. Кілька років тому Маршалл зізнавався, що нечасто ходить на побачення, хоча намагається знайомитися в Tinder.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів