"Я ніби опинилася в іншому світі": Онуфрійчук розповіла, як народжувала сина, та показала фото з партнерських пологів

7 червня, 09:50
Іванна Онуфрійчук з новонародженим сином та чоловіком

Іванна з сином Адамом та чоловіком Алмазом

37-річна телеведуча Іванна Онуфрійчук, яка 29-го травня народила первістка в одній з приватних клінік Швейцарії, нарешті знайшла час і сили розповісти детально про свої пологи.

Також у своєму Instagram новоспечена матуся поділилася зворушливим кадрами, зробленими під час появи сина на світ.

"Я досі під емоціями і не можу намилуватися цим чарівним хлопчиком, що лежить біля мене, але все ж спробую описати вам свій досвід♥️ Все почалось увечері за добу ДО моменту Х з переймів, які не були схожі на всі попередні. Я почала фіксувати ці інтервали і коли відчула, що цей день настав, побігла доробляти справи по роботі та вичісувати і купати кота 😅 Далі я спробувала заснути, та спати було складно, бо прокидалася кожні 30 хв від болю", - почала свою розповідь Іванка.


Онуфрійчук перед пологами

Онуфрійчук хотіла бути красивою у мить появи сина на світ

"Зранку перейми стали ще болючішими. Ми з чоловіком робили вправи на фітнес-мʼячі, яким нас навчили на лекції для майбутніх батьків. Приїхали мої мама з сестрою, бо я попросила Богданку накрутити мені локони перед пологами. Я хотіла їхати красивою на день народження сина, за тиждень встигла навіть манікюр зробити. Я до останнього хотіла бути вдома, аби в лікарні все відбулося природнім чином і без зайвих втручань", - зізналася Онуфрійчук.

Коли Іванна з чоловіком приїхали в пологовий, у неї вже було розкриття, але треба було дочекатися максимуму.

Іванна Онуфрійчук у пологовому з чоловіком Алмазом

Чоловік був постійно поруч з Іванною

"З цього моменту у мене все в больовому тумані, бо перейми були пекельно болючими, і здавалося, що я ось-ось знепритомнію. Лікарі почали вмовляти мене зробити епідуральну анестезію на тому етапі, інакше далі було би вже пізно. Коли мені сказали, що це укол в спину і я маю мінімум 5 хв не рухатися, в моїй голові це не вкладалось, бо я увесь час танцювала та рухалась аби якось полегшити біль.

Ще під час підготовки до пологів та вивчення важливості природного родового процесу, я вирішила, що не хочу робити епідуралку. Та в той момент я відчувала, і про це казали акушери, що якщо її не зробити, то у мене не залишиться жодних фізичних сил на потуги. Тому я погодилась на укол, після якого одразу заснула", - поділилася Іванна.

Іванна Онуфрійчук народжує дитину

Спочатку Іванна була проти анестезії, але потім зрозуміла, що не зможе без неї

"Після 20 хв сну, родовий процес продовжився, і щоб описати спектр пережитих емоцій, не вистачить символів в інстаграмі 🤪 Синочок народився досить великий, самі потуги тривали біля 3х годин. Від потугів, крику й болю я повністю виснажилася. Та це все ніщо, у порівнянні з моментом, коли зʼявився син. Ніщо на світі не хвилює так сильно, як поява дитинки, це неможливо забути", - запевнила щаслива матуся.

Іванна Онуфрійчук народила сина

Той самий момент, заради якого жінки терплять цей біль

"У мить, коли його дістали і поклали мені на груди, я ніби опинилася в іншому світі, де нас лише троє — я, син і чоловік. Мені навіть не хотілося плакати, бо я відчувала, що здійснила щось неймовірне. А ще я зрозуміла, що унікальний гормон окситоцин не тільки викликає перейми та допомагає мамі та дитині підтримувати звʼязок один з одним, а й має зворотній ефект - амнезію. Як тільки дитя опиняється на руках, всі спогади про біль та випробування ніби стираються і залишається лиш безумовна любов до малятка.

Після власних пологів я зрозуміла усіх мам ще краще і дійсно вважаю, що кожна, хто дала нове життя у цей світ, вже героїня", - підсумувала Онуфрійчук.

Онуфрійчук з сином на руках цілує чоловіка

Мить щастя

Чоловік і син Іванни Онуфрійчук

Алмаз цілує свого первістка Адама

Іванна Онуфрійчук з сином на руках одразу після пологів
"Як тільки дитя опиняється на руках, всі спогади про біль та випробування ніби стираються і залишається лиш безумовна любов до малятка", - каже Іванна
Нагадаємо, Іванна з Алмазом дуже свідомо підійшли до планування спільної дитини. Пара здавала аналізи, приймала вітаміни та ретельно готувалася до вагітності.

Під час виношування дитини Онуфрійчук ділилася подробицями про свій стан та робила багато милого контенту з коханим чоловіком.
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів