"Було дуже важко не сміятися": Камалія з доньками влаштували липке змагання. Відео

4 липня, 16:00
Камалія та її доньки

Співачка Камалія у Лондоні весело проводить час зі своїми доньками від ексчоловіка Мохаммада Захура, 10-річними Мірабеллою та Арабеллою.

Дівчатка підбили зіркову маму на змагання зі швидкісного поїдання желейних смаколиків. Як це було, 47-річна артистка показала в Instagram та повідомила, хто переміг.

"Мірабелла та Арабелла вирішили, що настав час розслабитися і повеселитися. Вони купили желейні смаколики і сказали: "Мамо, готуйся до розваг!", - поділилася Камалія.

Дочки Камалії

Доньки Камалії організували смачне змагання

"Ми влаштували шалений конкурс на швидкісне поїдання желейних спагеті без рук. Скажу чесно, коли ми всі троє намагалися з'їсти ті липкі спагеті, було дуже важко не сміятися! Арабелла зробила все ще веселіше, а Мірабелла стала справжньою чемпіонкою!", - похвалилася співачка.

Доньки Камалії Мірабелла та Арабелла

Коли придумали, як умовити маму дозволити вам з'їсти цілу коробку желейок

Співачка Камалія

Камалія теж не пасла задніх

"Сміх і желейки були всюди – і це було просто неймовірно. Мої донечки, ви справжні зірочки. Люблю вас безмежно!", - зізналася вона.

Діти Камалії та Захура

Перемогла Мірабелла

Нагадаємо, в травні Камалія та Захур розказали, чи розлучилися вони офіційно і які в них стосунки.

Як відомо, пара прожила в шлюбі 20 років. Шлях Камалії до материнства був дуже непростим. Арабелла та Мірабелла з'явилися на світ завдяки процедурі екстракорпорального запліднення, причому ембріонів від початку було чотири.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів