Мінус 18 кіло? Агілера шокувала фанів разючим схудненням. Відео

2 липня, 10:30
Крістіна Агілера

Шанувальники американської співачки Крістіни Агілери неодноразово ставали свідками фізичних трансформацій своєї улюблениці - від гордої власниці пишних форм до тендітної худулі. Останні зміни, що відбулися з 43-річною артисткою, викликали неоднозначну реакцію публіки.

Як пише Daily Mail, Крістіна схудла на вражаючі 18 кілограмів, давши підстави підозрювати, що вона використала для цього нашумілий препарат "Оземпік".

Під останнім відео, яким поділилася Агілера у своєму Instagram, підписники як роблять компліменти, так і лишають стурбовані коментарі.


Співачка Крістіна Агілера

Крістіна останнім часом стала ще стрункіша

"Через хірургію та "Оземпік" у неї тепер масивний верх... Дідько, вона втратила всю ту сексі вагу, сподіваюся, вона хоча би щаслива... Будь ласка, забороніть безконтрольне використання "Оземпіку"... Дивно, що "Оземпік" не зробив нікого з цих відомих типів, які його вживають, своїм амбасадором або, принаймні, не використовує їхні фото та імена у рекламній кампанії... Оземпіктіна", - пишуть співачці.

Крістіна Агілера схудла

Інші коментатори закликають Крістіну не зважати на хейтерів, мовляв, вона має право робити зі своїм тілом усе, що забажає, до того ж, виглядає просто "королевою".

Нагадаємо, співак Роббі Вільямс не так давно визнав, що схуд на 12 кілограмів завдяки лікам на кшталт "Оземпіку".



Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів