Все закінчилося ще кілька місяців тому: інсайдер розповів, які стосунки у Лопес та Аффлека зараз

2 липня, 10:00
Дженніфер Лопес і Бен Аффлек

Пара, переконані інсайдери, таки розлучається

фото GETTY IMAGES

Зіркове подружжя Дженніфер Лопес та Бен Аффлек, здається, безповоротно втратило всі шанси врятувати стосунки.

Принаймні про це пише Page Six із посиланням на інсайдера. Той переконує, що насправді союз актора і співачки "закінчився ще кілька місяців тому".

Також зі слів джерела, ворожнечі між ними немає. Мовляв, вони дійсно розійшлися, але "Бен дуже оберігає Дженніфер".


Цікаво, що подружжя все ще офіційно не зробило жодної заяви про свої стосунки. Пара продовжує, як стверджує їхнє оточення, жити окремими життями. Але розставити всі крапки над "і" у публічному просторі не поспішає.

Також нещодавно інсайдер розповів, що Бенніфер продає предмети мистецтва із власної колекції. Тієї самої, яка прикрашала їхній особняк за 60 мільйонів доларів. Будинок нині також виставлений на продаж.

Дженніфер Лопес і Бен Аффлек на хіднику
Цікаво, коли вони наважаться на спільну заяву
фото GETTY IMAGES

До речі, ще задовго до чуток про розлад у відносинах подейкували, ніби подружжя переживає скрутні фінансові часи. Зокрема, в копійку влетіло житло, яке, як сподівався актор, мало коштувати значно менше. А також провал у прокаті документальної стрічки Лопес "The Greatest Love Story Never Told" спричинив нестабільність у бюджеті зірок.

Нагадаємо, раніше експерти розповідали, що у процесі розлучення Аффлеку та Лопес доведеться розділити щонайменше 500 мільйонів доларів.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів